Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
20.10.2017 10:56

Robyg wprowadził do sprzedaży 90 mieszkań w ramach Osiedla Życzliwa Praga

Podziel się
Dodaj komentarz

Robyg wprowadził do sprzedaży 90 mieszkań w kolejnej fazie projektu Osiedle Życzliwa Praga, poinformowała spółka. Rozpoczęcie budowy nowego etapu zaplanowane jest na I kw. 2018 roku, natomiast jej zakończenie na II kw. 2019 r.

"Po trzech kwartałach 2017 r. grupa Robyg sprzedała w sumie 2 702 mieszkania. Tak wysoki wynik to efekt systematycznego wprowadzania do oferty lokali bardzo dobrze dopasowanych do oczekiwań klientów. Idealnym tego przykładem jest Osiedle Życzliwa Praga. Inwestycja posiada świetny stosunek jakości do ceny. Powstaje przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych - na przykład dotarcie do metra to zaledwie 10 minut jazdy tramwajem. Ponadto w okolicy znajduje się bogata infrastruktura usługowo-rekreacyjna. Przyszli mieszkańcy Osiedla Życzliwa Praga z pewnością docenią bliskość Galerii Północnej, gdzie znajdą wszystko co potrzebne w kwestii zakupów i szeroką ofertę rozrywkową. Tam tez otworzyliśmy nowe biuro sprzedaży - z myślą o komforcie osób, które szukają mieszkania na bliskim Tarchominie - dzięki temu będą one mogły zapoznać się ze wszystkimi zaletami Osiedla Życzliwa Praga przy okazji codziennych zakupów" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Robyg Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

W sumie w całym projekcie przewidziane jest ok. 700 lokali w dwu- i czterokondygnacyjnej zabudowie. Lokale dostępne są od 5 799 zł za metr, podano również.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2016 roku wyniosła 2 957 lokali.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz