Notowania

budownictwo
17.11.2017 10:09

Ronson wprowadził do oferty 111 lokali w IV etapie os. Panoramika w Szczecinie

Ronson Development rozpoczął przedsprzedaż 111 mieszkań w ramach IV etapu osiedla Panoramika w Szczecinie, poinformowała spółka. W pierwszych trzech etapach Panoramiki sprzedano już ponad 85% mieszkań, a w przyszłym roku Ronson planuje uruchomić tam kolejną inwestycję.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Szczecin staje się dla nas coraz ważniejszym rynkiem. Jeszcze 3-4 lata temu zakładaliśmy tam roczną sprzedaż na poziomie około 30-40 lokali, natomiast w tym roku sprzedaliśmy w Panoramice już 89 mieszkań, a rok się jeszcze nie zakończył. Ten sukces sprzedażowy zachęca nas do kolejnych inwestycji w tym mieście. W przyszłym roku planujemy uruchomić w Szczecinie zupełnie nowy projekt" - powiedział dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe w metrażach od 31 m2 do 100 m2. Ceny zaczynają się od 4 977 zł za m2, podano także.

"Docelowo w ramach Panoramiki powstanie łącznie około 500 mieszkań. Inwestycja została podzielona na sześć etapów. Pierwsze dwa są już gotowe, natomiast zakończenie budowy trzeciego planowane jest jeszcze w tym roku. Ronson sprzedał już ponad 85% spośród 319 mieszkań zaoferowanych w ramach pierwszych trzech etapów szczecińskiego osiedla" - czytamy dalej.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa, z którym Ronson niedawno zawarł umowę na realizację IV i V etapu.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 roku sprzedała 821 mieszkań.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz