Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ronson wprowadził do oferty 260 lokali w IV etapie osiedla City Link w Warszawie

0
Podziel się
Ronson wprowadził do oferty 260 lokali w IV etapie osiedla City Link w Warszawie
bEqTKXgB

Ronson Development, spółka zależna Ronson Europe rozpoczął sprzedaż mieszkań w czwartym etapie City Link na warszawskiej Woli, poinformowała spółka. Łącznie do oferty trafiło 258 mieszkań i 2 lokale usługowe, a w ramach przedsprzedaży, uruchomionej pod koniec maja, deweloper zawarł 36 umów rezerwacyjnych podano także.

"Osiedle City Link to nasz flagowy projekt, który od początku cieszy się dużym uznaniem klientów. Do oferty wprowadzamy aktualnie 258 mieszkań, z czego aż 194 to mieszkania jedno- i dwupokojowe, w metrażach odpowiednio od 31 m2 i od 36 m2. To pokazuje, że nasze osiedle jest doskonałą propozycją dla osób szukających mieszkań na wynajem. Zakupy w celach inwestycyjnych stanowiły około 30% transakcji na rynku pierwotnym w Warszawie w ubiegłym roku, a w przypadku City Link ten odsetek był jeszcze większy, co przełożyło się na bardzo dobre wyniki sprzedażowe poprzednich etapów" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski,cytowany w komunikacie.

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli, przy ul. Wolskiej 45. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 9 200 zł za m2.

bEqTKXgD

"Wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, a lokale na najwyższych piętrach tarasy. W ramach City Link 4 powstaną łącznie 364 mieszkania i 4 lokale użytkowe. Generalnym wykonawcą etapu został Strabag, a projekt opracowała firma Archiplan Studio, która zaprojektowała również wcześniejsze etapy osiedla. Zakończenie budowy planowane jest na drugą połowę 2019 r." - czytamy również w komunikacie.

W poprzednich etapach osiedla City Link udział Ronson Development wynosi 50%. W City Link 4 spółka posiada 100% udziałów, podano również.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2016 roku sprzedała 821 mieszkań.

bEqTKXhe
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)