Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rovese wycofa akcje z obrotu na GPW

3
Podziel się:

Michał Sołowow posiada akcje Rovese uprawniające do wykonywania ponad 99% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

Rovese wycofa akcje z obrotu na GPW
(GPW)
bEUEawOJ

Akcjonariusze Rovese zdecydowali o wycofaniu spółki z obrotu na rynku regulowanym przez GPW, wynika z uchwał walnego zgromadzenia.

Michał Sołowow posiada akcje Rovese uprawniające do wykonywania ponad 99 procent ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

W 2014 roku Sołowow ogłosił wezwanie na akcje spółki, które było przeprowadzone w trzech fazach. Przed przeprowadzeniem skupu akcji posiadał on bezpośrednio i pośrednio 65,99 proc. Rovese.

bEUEawOL

Przedmiotem działalności grupy Rovese jest przede wszystkim produkcja i dystrybucja wyrobów wykończeniowych i wyposażenia łazienek (ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych). Od 1998 roku spółka notowana jest na warszawskiej giełdzie.

bEUEawPm
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
as@wywiadu
5 lata temu
jakie ma kłopoty ?? 100 % właściciel firmy to kłopoty ??
ble
5 lata temu
Miliarder bez grosza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jan karol wil...
5 lata temu
znika spółka stojąca na krawędzi bankructwa a kiedy zniknie ten Sołowow ??? jego czas minął , nie ma szans na istnienia w realiach obecnego rynku , nowe pomysły bez szans na powodzenie,firmy ledwie ciągną, sprzedaje lub zwija żagle...rekin przepoczwarzył się w kiełbia fare well chicken