Notowania

handel detaliczny
18.12.2018 09:13

Scotch & Soda otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce we Wrocław Fashion Outlet

Pierwszy polski sklep Scotch & Soda został otwarty we Wrocław Fashion Outlet, podano w komunikacie.

Podziel się
Dodaj komentarz

,,Ponad 200 metrów kwadratowych zajmuje pierwszy w Polsce salon marki Scotch & Soda. Wyjątkowymi stylizacjami, tworzonymi i szytymi w Amsterdamie, miłośnicy mody mogą się cieszyć już od 17 grudnia w jedynym outlecie modowym Dolnego Śląska" - czytamy w komunikacie.

,,W strategii rozwoju centrum zapowiadaliśmy wzmocnienie miksu najemców oferty centrum poprzez wprowadzanie unikatowych marek - dotychczas nieobecnych na polskim rynku. Dzięki staraniom, jeszcze przed świętami, nasi goście mogą skorzystać z oferty, jaką proponuje jedyny w Polsce salon Scotch & Soda. Po pierwszych dniach funkcjonowania tej marki we Wrocław Fashion Outlet widzimy, że był to strzał w dziesiątkę" - powiedziała leasing director Wrocław Fashion Outlet Ewa Pawłowska, cytowana w komunikacie.

Scotch & Soda to marka inspirująca się różnorodnością kulturową świata, która w swoich stylizacjach tworzy niespotykane mieszanki wzorów, kolorów i materiałów. Wszystkie kreacje - męskie, damskie i dziecięce, z wyraźnymi wpływami stylu vintage i klasyki, ale też ze sporą dozą nowoczesności, powstają w siedzibie firmy w centrum Amsterdamu. Sieć dysponuje ponad 170 salonami na całym świecie.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz