Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Serinus złożył ostateczny prospekt w zw. ofertą akcji o wartości 25,2 mln CAD

0
Podziel się:
Serinus złożył ostateczny prospekt w zw. ofertą akcji o wartości 25,2 mln CAD

Serinus Energy złożył w Kanadzie ostateczny skrócony prospekt emisyjny w związku z ofertą akcji o wartości brutto 25,2 mln CAD, podała spółka.

"Kierownictwo Serinus Energy Inc. informuje, że w Kanadzie za pomocą systemu SEDAR przekazywana jest informacja o złożeniu ostatecznego skróconego prospektu emisyjnego datowanego na 21 lutego 2017 r. i złożonego w tym samym dniu we wszystkich prowincjach Kanady z wyłączeniem Quebeku w związku z wprowadzaną na rynek ofertą 72 000 000 akcji zwykłych w kapitale spółki w cenie 0,35 CAD każda, dającą łączne wpływy brutto w wysokości 25,2 mln CAD" - czytamy w komunikacie.

Ofertę prowadzi GMP FirstEnergy działający na zasadach agencyjnych.

Spółka oczekuje finalizacji oferty 24 lutego 2017 r. Oferta nie zostanie przeprowadzona w przypadku nieosiągnięcia progu łącznej oferty.

Serinus to międzynarodowa spółka prowadząca poszukiwania ropy naftowej i gazu. Posiada zdywersyfikowane portfolio projektów na w Brunei, Tunezji i Rumunii, profil ryzyka obejmujący działalność poszukiwawczą w Brunei i Rumunii oraz działalność wydobywczą w Tunezji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)