Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel detaliczny
29.11.2018 11:44

Sieć Top Secret powiększy się o ok. 20 nowych sklepów w 2019 r.

Sieć sklepów Top Secret powiększy się o kilka nowych sklepów do końca obecnego roku, a w przyszłym planowane jest otwarcie kolejnych około 20 nowych placówek, zapowiedział prezes Redanu Bogusz Kruszyński.

Podziel się
Dodaj komentarz

Sieć sklepów Top Secret powiększy się o kilka nowych sklepów do końca obecnego roku, a w przyszłym planowane jest otwarcie kolejnych około 20 nowych placówek, zapowiedział prezes Redanu Bogusz Kruszyński.

"Do końca roku zakładamy, że uda nam się otworzyć jeszcze kilka sklepów Top Secret. W przyszłym roku szacujemy, że otworzymy około 20 nowych placówek" - powiedział Kruszyński dziennikarzom.

Sieć modowa Redanu (Top Secret) na koniec października br. składała się z 250 sklepów, w tym 220 w Polsce.

"W okresie I-III kw. br. wielkość powierzchni wzrosła zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy pod koniec ubiegłego roku, czyli o 9%" - dodał prezes.

Jego zdaniem, wpływ na wielkość sprzedaży w tym okresie miała zdecydowanie pogoda.

"W dwóch ostatnich tygodniach listopada przyszło wyraźne ochłodzenie i to automatycznie spowodowało wzrost sprzedaży. Widzimy bardzo dużą korelację między pogodą a wysokością sprzedaży" - powiedział Kruszyński.

Dodał, że zmiana pogody w ostatnich tygodniach wpłynęła na znaczący wzrost sprzedaży zarówno w sieci Top Secret, jak i TXM.

Grupa kapitałowa Redan prowadzi działalność w zakresie detalicznej sprzedaży odzieży w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Redan opiera się na dwóch filarach: dyskontowym (sieć sklepów Textilmarket) oraz modowym (marki Top Secret, Troll oraz - od 2011 r. - Drywash). Od 2003 roku spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Spółka TXM, w której Redan ma pakiet większościowy akcji, zadebiutowała na GPW w grudniu 2016 r.

Tagi: handel detaliczny, przemysł elektrotechniczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-11-2018

25 lat na giełdzie !!!!BIOTON !!!. Przygotuj się na dynamiczne odbicie !!!

Rozwiń komentarze (1)