Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Skanska rozpoczęła budowę projektu biurowego 'Nowy Targ' we Wrocławiu

0
Podziel się
Skanska rozpoczęła budowę projektu biurowego 'Nowy Targ' we Wrocławiu
bErFiBeJ

Skanska rozpoczęła budowę projektu biurowego 'Nowy Targ' we Wrocławiu, poinformowała firma. Projekt dostarczy blisko 22 tys. m2 powierzchni i zostanie oddany do dyspozycji najemców na przełomie II i III kwartału 2019 r.

"Projekt będzie komfortowym miejscem do pracy, bardzo dobrze wpisującym się w potencjał i możliwości płynące z lokalizacji w samym centrum miasta. Tworząc tę nowoczesną inwestycję biurową chcemy wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenie z Wrocławia i innych miast, gdzie zawsze szukamy możliwości dialogu z przestrzenią wokół budynku biurowego. W tym przypadku będzie to wyjątkowa przestrzeń, gdzie połączą się dwa światy: ten historyczny z współczesnym. Kiedyś mieszkańcy spotykali się tutaj na targowisku, dzisiaj będzie to miejsce, w którym zadomowi się biznes, po godzinach zapraszając do wspólnego spędzania czasu" - powiedział dyrektor regionalny Mariusz Krzak, cytowany w komunikacie.

'Nowy Targ' jest budowany w zgodzie z najwyższymi standardami zrównoważonego budownictwa. Poza certyfikatem LEED na poziomie Platinum, będzie również ubiegał się o certyfikat ,,Obiekt bez Barier". Oznacza to, że projekt będzie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, rodziców z dziećmi, seniorów czy osób nieposługujących się językiem polskim, podano także.

bErFiBeL

Skanska Property Poland jest deweloperem budynków biurowych. Firma działa w Polsce od 1997 roku.

bErFiBfm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)