Notowania

handel detaliczny
14.10.2015 13:00

Sławomir Łoboda został wiceprezesem LPP ds. rozwoju

Podziel się
Dodaj komentarz

Rada nadzorcza LPP powołała na stanowisko nowego wiceprezesa ds. rozwoju Sławomira Łobodę, podała spółka.

"Jako wiceprezes zarządu Sławomir Łoboda będzie odpowiedzialny za rozwój LPP SA tj. za pozyskiwanie nowej powierzchni handlowej (dział najmu) oraz za budowę salonów (dział inwestycji), a także za dział prawny" - czytamy w komunikacie.

Sławomir Łoboda z LPP związany jest od 1997 roku. Przez wiele lat odpowiadał za obsługę prawną firmy, którą wykonywał, jako wspólnik zarządzający, w ramach kancelarii prawnej Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i wspólnicy spółka cywilna. Od 2005 roku oprócz kierowania obsługą prawną LPP SA odpowiada również za dział najmu i dział inwestycji.

"W okresie współpracy z LPP SA zrealizował wiele istotnych projektów w tym: stworzenie sieci franszyzowej, wprowadzenie spółki na giełdę, fuzję ze spółką Artman SA, zbycie marki Esotiq oraz rozwój sieci salonów własnych" - czytamy także.

LPP zarządza 5 znanymi markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku. W 2014 r. miała 4 769,29 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży.

Tagi: handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz