Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CI Games zapowiada pokaz kolejnej gry z serii "Sniper"

1
Podziel się:

Do tej pory na całym świecie sprzedano łącznie ponad 5,6 mln gier z serii "Sniper Ghost Warrior".

CI Games zapowiada pokaz kolejnej gry z serii "Sniper"
(CI Games)
bESyBXqt

CI Games zaprezentuje grę "Sniper Ghost Warrior 3" w najbliższych tygodniach m.in. na TwitchCon oraz na T-Mobile Warsaw Games Week 2016, gdzie po raz pierwszy przedstawi swoją produkcję polskim fanom, poinformował prezes Marek Tymiński. Na TwitchCon spółka pokaże m.in. nową grywalną misję i będzie obecna na scenie głównej Twitch.

- Intensywnie przygotowujemy się do premiery gry 'Sniper Ghost Warrior 3'. Widzimy bardzo pozytywny odbiór gry wśród graczy, dziennikarzy i naszych partnerów biznesowych. Oczywiście, przed nami jeszcze sporo pracy, ale równocześnie chcemy wykorzystać takie okazje, jak TwitchCon, żeby przybliżyć 'Snipera 3' graczom i pokazać im nową jakość tytułu - powiedział Tymiński.

CI Games zapowiedziało premierę na 27 stycznia 2017 roku, kampania promocyjna rozpoczęła się w sierpniu, jednak jej intensyfikacja planowana jest na styczeń.

bESyBXqv

Twitch to największa platforma medialna udostępniająca transmisje gier na żywo, która ma 9,7 mln aktywnych użytkowników dziennie. W dniach 30 września - 2 października serwis organizuje w San Diego największy na świecie zlot dla streamerów, twórców gier oraz widzów cyfrowej rozrywki. CI Games zaprezentuje na nim przedpremierowy pokaz "Sniper Ghost Warrior 3", nową grywalną misję oraz twórców gry.

CI Games będzie też obecne na T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Targi odbędą się w dniach 13-16 października 2016 roku na terenie Expo XXI w Warszawie. Spółka zorganizuje pokaz gry w wersji "hands on" (czyli gracze sami będą mogli zagrać, a nie tylko oglądać rozgrywkę). Zeszłoroczne Warsaw Games Week przyciągnęły 19 tys. odwiedzających.

Do tej pory na całym świecie sprzedano łącznie ponad 5,6 mln gier z serii "Sniper Ghost Warrior". Najnowsza odsłona serii ma być - jak zapowiada zarząd spółki - najbardziej ambitnym podejściem do snajperskiej tematyki w historii CI Games.

Główny akcjonariusz nie sprzeda akcji spółki

Pomimo wygaśnięcia lock-upu, prezes CI Games Marek Tymiński nie planuje żadnej sprzedaży akcji spółki. Lock-up jest to zobowiązanie akcjonariuszy do zachowania akcji spółki. Określa ono okres, w którym nie mogą oni sprzedać udziałów w spółce.

bESyBXqB

- Kończący się lock-up nic nie zmienia w moim podejściu do spółki, które jest długoterminowe. Zdecydowanie nie planuję sprzedawać akcji CI Games. Dodatkowo około 90 procent posiadanych przez mnie akcji pracuje na rzecz CI Games jako zabezpieczenie i kowenant umowy kredytowej w PKO BP. Obecnie skupiam się na styczniowej premierze 'Snipera 3', ponieważ potencjał tego tytułu jest największy w historii naszego studia - powiedział Marek Tymiński.

30 marca prezes CI Games sprzedał 400 tys. akcji spółki, stanowiących 2,9 procent kapitału. Marek Tymiński zobowiązał się wtedy do objęcia pozostałych akcji lock-upem na okres 6 miesięcy.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 roku. Początkowo spółka była notowana pod nazwą City Interactive.

bESyBXqW
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Herny
5 lata temu
Nie da się ukryć że Tymiński ma rację jeśli chodzi o potencjał Sniper Ghost Warrior 3 bo ten faktycznie jest największy jeśli chodzi o tą serię. Gra zapowiada się bardzo interesująco i ciekawie prezentuje się na przedstawianych materiałach, pytanie co takiego pokażą na tych targach. Nie mogę się doczekać.