Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Spółka Setanty wybuduje budynek z 24 mieszkaniami w Piasecznie

0
Podziel się:
Spółka Setanty wybuduje budynek z 24 mieszkaniami w Piasecznie

Spółka Piaseczno Park w której Setanta posiada 100% udziałów, zrealizuje w Piasecznie budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z 24 mieszkaniami i 2 lokalami użytkowymi, poinformowała spółka. Inwestor otrzymał decyzję w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego oraz udzielenia pozwolenia na budowę i rozbiórkę.

"Jestem przekonany, że zrealizowana przez nas inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem wśród nabywców mieszkań. Bazując na naszym doświadczeniu, znaleźliśmy wyjątkową lokalizację w samym centrum Piaseczna w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanego parku miejskiego. Dużą uwagę zwróciliśmy na wielkość i rozkład mieszkań, aby były one funkcjonalne i odpowiadały aktualnym oczekiwaniom klientów. Setanta aktywnie poszukuje atrakcyjnie zlokalizowanych działek pod realizację kolejnych kameralnych inwestycji mieszkaniowych" - - powiedział prezes Conall McGuire, cytowany w komunikacie.

Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych wyniesie blisko 1170 m2, a powierzchnia lokali usługowych przekroczy 95 m2. W ramach tego przedsięwzięcia powstaną 24 lokale mieszkalne oraz 2 lokale użytkowe. Będzie to tym samym pierwszy w historii projekt deweloperski realizowany przez spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej Setanta, podano także.

Setanta S.A. posiada bezpośrednio i pośrednio udziały lub akcje w 18 firmach z trzech obszarów: nieruchomościowego, venture capital - dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm - oraz energetycznego (OZE). Spółka jest notowana na GPW od 2017 r.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)