Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Spółka Wikany zleciła budowę 4. etapu Sky House w Lublinie pod 70 lokali

0
Podziel się:
Spółka Wikany zleciła budowę 4. etapu Sky House w Lublinie pod 70 lokali

Wikana Property spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gamma Sp.k. zawarła z Invest Partner Arkadiusz Matuła - Sp.k. umowę o wybudowaniu (w dwóch etapach) trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych (A, B, C) w ramach czwartego etapu (B4) inwestycji pod nazwą Sky House w Lublinie, podała Wikana. W ramach czwartego etapu (B4) powstanie 70 lokali.

Wikana przypomina, że w ramach inwestycji pod nazwą Sky House dotychczas zrealizował w Lublinie dwa budynki (B1 oraz B2) i obecnie jest w trakcie realizacji trzeciego (B3).

"W ramach czwartego etapu (B4) powstanie 70 lokali (w tym 68 mieszkalnych). Termin realizacji zadania określonego umową został ustalony na 14 miesięcy od dnia protokolarnego przekazania placu budowy. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy jest ryczałtowe i wynosi 9 350 tys. zł netto" - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta pod warunkiem zawieszającym, jakim jest dopełnienie formalności związanych z dostarczeniem przez spółkę wykonawcy, nie później niż do dnia 31 marca 2017 r., pisemnego oświadczenia o braku przeszkód w realizacji przyłącza elektroenergetycznego do przedmiotu umowy, podano także.

Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej giełdzie.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)