Notowania

handel detaliczny
13.02.2018 12:49

Sprzedaż w centrach Factory wzrosła o 5% r/r, odwiedzalność 12,4 mln osób w 2017

Sprzedaż w centrach Factory, zarządzanych przez Neinver w Polsce, wzrosła średnio o 5% r/r w 2017 roku. Liczba odwiedzających wyniosła 12,4 mln osób, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W portfolio outletów, obok popularnych marek z segmentu mid-mass market, przybywa salonów premium, jak Trussardi, Guess i Guess Accessories, Lacoste czy Tommy Hilfiger. Unowocześniamy wnętrza centrów Factory i koncentrujemy się na rozwijaniu oferty na coraz bardziej konkurencyjnym rynku" - powiedziała country manager Neinver w Polsce Bożena Gierszewska-Mroziewicz, cytowana w komunikacie.

Centra Neinver odwiedziło łącznie 16,8 mln klientów, dając łączny wzrost na poziomie ponad 3%. Poziom komercjalizacji w obiektach sięga 100%.

Centra Factory Outlets i Futura Park, zarządzane przez Neinver, zanotowały 4-proc. wzrost sprzedaży w 2017 roku.

Neinver podało również, że grupa zarządza obecnie 15 europejskimi outletami, a w fazie rozwoju są kolejne trzy projekty. W portfolio firmy znajdują się również parki i tradycyjne centra handlowe.

Factory Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Na polskim rynku centra Factory obecne są od 2002 roku, kiedy Neinver otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce - Factory Warszawa Ursus.

Neinver jest wiodącym w branży specjalistą w zakresie budownictwa, inwestycji na rynku nieruchomości i zarządzania aktywami, a także drugim w Europie operatorem outletów i liderem tego rynku w Hiszpanii i Polsce.

Tagi: handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz