Notowania

hutnictwo
04.08.2016 12:39

Stalprodukt miał około 189,2 mln zł zysku netto w pierwszym półroczu

Stalprodukt zanotował 216,8 mln zł skonsolidowanego zysku na działalności operacyjnej w I półroczu 2016 r., natomiast skonsolidowany zysk netto wyniósł 189,2 mln zł, wynika ze wstępnych szacunków spółki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Stalprodukt S.A.)

Stalprodukt zanotował 216,8 mln zł skonsolidowanego zysku na działalności operacyjnej w pierwszym półroczu 2016 r., natomiast skonsolidowany zysk netto wyniósł 189,2 mln zł, wynika ze wstępnych szacunków spółki.

"Zarząd spółki jednocześnie informuje, iż powyższe dane zostały przygotowane w ramach prowadzonych procedur konsolidacyjnych i będą podlegały przeglądowi w sierpniu br. przez biegłego rewidenta, co może spowodować korektę wyników, które zostaną podane do publicznej wiadomości zgodnie z terminami przekazywania raportów okresowych w 2016 r." - czytamy w komunikacie.

Według Stalproduktu w pierwszym półroczu 2016 r., wyniki wykazały istotne odchylenia od średniej wielkości osiągniętej w tym samym okresie w ciągu 2 ostatnich lat. Przyjęte przez spółkę kryterium istotności oznacza zmianę na poziomie +/- 25 proc. w stosunku do wartości bazowej.

Stalprodukt to producent i dystrybutor wyrobów stalowych. Akcje spółki notowane są na GPW od 1997 r.

Tagi: hutnictwo, stp, stalprodukt, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz