Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Unibep ma umowę na budynek mieszkalny w Warszawie za 19,5 mln zł netto

0
Podziel się:

Unibep podpisał umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa budynku mieszkalnego w Warszawie dla Dantex - Waryński III za 19,5 mln zł netto, podała spółka.

Unibep ma umowę na budynek mieszkalny w Warszawie za 19,5 mln zł netto
(Unibep/materiały prasowe)

"Przedmiotem umowy jest wykonanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego (Budynek D) z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym wraz z częścią drogi osiedlowej, parkingami naziemnymi, niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu i placem zabaw. W budynku o wysokości od 3 do 7 kondygnacji znajdzie się 89 mieszkań oraz 107 miejsc postojowych" - czytamy w komunikacie.

Zamawiającym jest Dantex - Waryński III, spółka celowa utworzona przez grupy kapitałowe Dantex i Waryński. Terminy realizacji Inwestycji to III kw. 2016 r. - I kw. 2018 r., podano również.

"Inwestycja jest czwartym etapem projektu pn. 'Miasto Wola' realizowanego przez emitenta na nieruchomości położonej przy ul. Jana Kazimierza na terenie dzielnicy Wola w Warszawie dla wyżej wskazanych grup kapitałowych" - przypomniano.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)