Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
30.10.2018 17:13

Unibep ma warunkową umowę na prace w Kijowie za 34,6 mln euro netto

Unibep zawarł warunkową umowę na realizację w systemie generalnego wykonawstwa kompleksu handlowo-rekreacyjnego w Kijowie na Ukrainie za 34,6 mln euro netto (ok. 149,5 mln zł netto), podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zamawiającym jest ukraińska spółka Martin Sp. z o.o. z siedzibą w Kijowie. Termin realizacji inwestycji wynosi 14 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji robót, które wymaga uprzedniego przyjęcia placu budowy, zapłaty przez zamawiającego części zaliczki oraz przekazania spółce kompletu dokumentacji projektowej i wykonawczej niezbędnej do rozpoczęcia robót" - czytamy w komunikacie.

Inwestycja w 85% będzie realizowana z kredytu udzielonego zamawiającemu przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Ponadto zamawiający zapłaci Unibepowi ze środków własnych zaliczkę na poczet realizacji prac w wysokości 15% wynagrodzenia, podano także.

Warunkiem realizacji umowy jest wejście w życie umowy kredytowej zawartej pomiędzy zamawiającym a bankiem.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. W 2017 r. miała 1 629 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz