Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Damian Słomski
|

Unimot chwali się podwojeniem przychodów w ciągu roku

0
Podziel się:

Unimot S.A. jest spółką notowaną obecnie na rynku NewConnect.

Unimot chwali się podwojeniem przychodów w ciągu roku

Unimot szykuje się do debiutu na rynku głównym GPW. We wtorek kończą się zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych. Do zakupu mogą zachęcać wyniki, które rok do roku są wyraźnie lepsze.

Unimot osiągnął w styczniu br., w ujęciu jednostkowym, przychody netto ze sprzedaży w wysokości 215,09 mln zł, co oznacza wzrost o 116 proc. r/r oraz spadek o ok. 42 proc. w ujęciu miesięcznym, poinformowała spółka, prezentując wstępne dane.

"Spadek przychodów w styczniu 2017 r. w odniesieniu do przychodów z grudnia 2016 r. jest analogiczny do tego, który spółka odnotowała rok temu dla przychodów w styczniu 2016 r. Występujące różnice pomiędzy porównywanymi okresami są efektem normalnego toku sprzedaży" - czytamy w komunikacie.

Dane są szacunkowe i i mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną opublikowane w raporcie okresowym, podano również.

Unimot S.A. jest spółką notowaną obecnie na rynku NewConnect, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Obecnie trwa oferta publiczna akcji spółki, związana z przejściem na rynek główny GPW.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)