Notowania

budownictwo
14.04.2017 08:48

UOKiK: AIP i Skanska Workplaces Europe chcą utworzenia wspólnego przedsiębiorcy

Podziel się
Dodaj komentarz

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) i Skanska Workplaces Europe złożyły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy, podał Urząd.

Wniosek wpłynął 12 kwietnia, sprawa jest w toku.

"Niniejsze zgłoszenie dotyczy zamiaru utworzenia wspólnego przedsiębiorcy przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie oraz Skanska Workplaces Europe B.V. z siedzibą w Amsterdamie, Holandia" - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem działania wspólnego przedsiębiorcy będzie przygotowanie, uruchomienie i prowadzenie lokalizacji typu Business Link, w których nowopowstałym przedsiębiorcom będzie udzielane techniczne i merytoryczne wsparcie, podano także.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to fundacja prowadząca sieć akceleratorów biznesu, dostarczająca przestrzeń do pracy dla przedsiębiorców oraz świadcząca usługi wspomagające otwarcie i rozwój działalności gospodarczej.

Skanska Workplaces Europe B.V. to spółka prowadząca działalność holdingu finansowego. Skanska BV działa w ramach grupy kapitałowej ostatecznie kontrolowanej przez Skanska AB - międzynarodowej grupy zajmującej się działalnością budowlaną i deweloperską.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz