Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Vantage wydał Erbudowi nakaz rozpoczęcia prac o wartości 47 mln zł netto

0
Podziel się:

Erbud otrzymał od spółki zależnej Vantage Development nakaz rozpoczęcia robót budowlanych przy III etapie inwestycji mieszkaniowej Dorzecze Legnickiej we Wrocławiu. Jest to następstwo umowy podpisanej 25 maja 2018 r.; wartość kontraktu wynosi 47 mln zł netto.

Vantage wydał Erbudowi nakaz rozpoczęcia prac o wartości 47 mln zł netto

"Spółka Erbud jest też generalnym wykonawcą I oraz II etapu osiedla Dorzecze Legnickiej, zlokalizowanego przy ul. Małopanewskiej we Wrocławiu. Zgodnie z umową z 25 maja 2018 r. i wydanym dziś nakazem rozpoczęcia robót, Erbud S.A. wykona III etap inwestycji, na który składa się zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych wraz z garażem podziemnym, zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu, w tym małą architekturą i zielenią, budowlami towarzyszącymi, a także układem komunikacyjnym oraz niezbędnymi drogami dojazdowymi. Etap III inwestycji obejmować będzie 204 mieszkania" - czytamy w komunikacie.

Zakończenie całości robót zostało przewidziane w terminie 64 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót, a więc do 8 listopada 2019 r., podano także.

"Grupa Vantage Development i Grupa Erbud są długoletnimi partnerami biznesowymi. Dorzecze Legnickiej to już kolejny wspólny projekt obu podmiotów. Zrealizowały dotąd szereg innych inwestycji, w tym Dom Saski w Warszawie oraz osiedle Nowy Gaj i budynek biurowy Promenady Zita we Wrocławiu" - czytamy dalej.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży (razem) sięgnęły 1 805,46 mln zł w 2017 r.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Od 2012 r. jest notowana na GPW. W 2017 r. sprzedała 1 034 lokale.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)