Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wezwanie na GTC zakończone sukcesem

0
Podziel się

Złożono zapisy na 79,9 mln akcji spółki, więcej niż minimalna liczba, będąca warunkiem przeprowadzenia transakcji.

Thomas Kurzmann, prezes GTC
Thomas Kurzmann, prezes GTC (GTC)
bDHWNBKd

W wezwaniu na akcje Globe Trade Center ogłoszonym przez LSREF III GTC Investments B.V. akcjonariusze złożyli zapisy na sprzedaż 79 898 397 akcji spółki, więcej niż minimalna liczba akcji będąca warunkiem przeprowadzenia transakcji.

"W okresie przyjmowania zapisów, zgodnie z treścią wezwania, złożono zapisy na sprzedaż 79 898 397 akcji spółki, stanowiących łącznie 79 898 397 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowi więcej niż minimalna liczba akcji wskazana w pkt 6 wezwania" - czytamy w komunikacie.

"W rezultacie wszystkie warunki określone w wezwaniu ziściły się lub wzywający podjął decyzję o nabywaniu akcji w wezwaniu pomimo ich nieziszczenia się" - czytamy dalej.

bDHWNBKf

Pod koniec marca LSREF III GTC Investments B.V., którego podmiotem dominującym jest Lone Star Real Estate Partners III, L.P., ogłosił wezwanie na 117 685 000 akcji GTC, stanowiących 33,5 proc. kapitału, po cenie 6,10 zł za sztukę przez pierwszych 5 dni zapisów, a następnie - 5,5 zł za sztukę. Zapisy trwały do 3 czerwca br.

Notowania tygodniowe akcji GTC

W połowie maja LSREF III GTC Investments B.V. informował, że zdecydował o nabywaniu akcji w ramach wezwania na zasadach przewidzianych w wezwaniu, pomimo nieziszczenia się wcześniejszych warunków dotyczących emisji akcji.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

bDHWNBKl

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bDHWNBKG
giełda
wiadomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)