Notowania

cdr
13.10.2015 14:47

Wiedźmin 3. Pierwsze dodatki do gry w historii CD Projekt

Rozszerzenie wydane będzie w związku z okresem świątecznym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wiedźmin 3: Dziki Gon)

CD Projekt liczy, że pierwszy dodatek do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" zatytułowany "Serca z Kamienia" wpłynie na sprzedaż podstawowej edycji w nadchodzącym okresie przedświątecznym, poinformował prezes powiedział Adam Kiciński.

"Serca z Kamienia" to pierwsze rozszerzenie do gry w historii firmy.

- Liczymy, że dodatkowa zawartość udostępniona dzisiaj graczom, pozwoli im po raz kolejny przeżyć fascynujące przygody w świecie Wiedźmina. "Serca z Kamienia" dostępne zarówno w formie pojedynczego dodatku, jak i w pakiecie z drugim dodatkiem są dla nas istotnym produktem również od strony komercyjnej. Wierzymy, że kampania promocyjna dedykowana najnowszym przygodom Geralta wpłynie również na sprzedaż podstawowej edycji 'Wiedźmina 3: Dziki Gon' - co jest szczególne istotne w nadchodzącym okresie przedświątecznym. Chcemy być widoczni w sklepach, mediach i internecie - powiedział Kiciński.

"Serca z Kamienia" to nowa, dziesięciogodzinna przygoda, która zabierze graczy do serca Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko. Najnowszy dodatek to zupełnie nowe wybory i konsekwencje, a także nowe postaci i opcje romansowe, jak również potężne przedmioty i potwory, podano w informacji.

"Dodatek jest dostępny w wersji cyfrowej na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Oprócz dystrybucji cyfrowej, "Serca z Kamienia" zostały wydane również w limitowanej edycji", czytamy w komunikacie.

Oprócz debiutujących dzisiaj "Serc z Kamienia" CD Projekt planuje wydać w pierwszym półroczu 2016 roku drugi dodatek "Krew i Wino".

Notowania tygodniowe akcji CD Projekt

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Tagi: cdr, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz