Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
energetyka
31.10.2018 17:47

Włodzimierz Mucha został powołany na wiceprezesa PSE

Włodzimierz Mucha został powołany na stanowisko wiceprezesa ds. rozwoju systemu i inwestycji Polskich Sieci Elektroenergetycznych (PSE), podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W związku z reelekcją dotychczasowych członków zarządu PSE, zarząd spółki w rozszerzonym składzie rozpoczyna nową, 3-letnią kadencję 2018-2021" - czytamy w komunikacie.

W skład zarządu nowej kadencji wchodzą: prezes Eryk Kłossowski i wiceprezesi Jarosław Brysiewicz, Jakub Kozera, Włodzimierz Mucha oraz Tomasz Sikorski.

Włodzimierz Mucha od początku swojej pracy zawodowej jest związany z PSE. Karierę zawodową rozpoczynał w 2003 r. w PSE-Centrum w Wydziale Programowania Wytwarzania i Przesyłu - Obszarowej Dyspozycji Mocy. W latach 2009-2010 był Kierownikiem Wydziału Analiz i Standardów w Departamencie Planowania Rozwoju. Od grudnia 2010 r. pełnił funkcję kierownika Wydziału Planowania w Departamencie Rozwoju Systemu, a od 5 lipca 2014 r. jest dyrektorem Departamentu Rozwoju Systemu w PSE. Od 5 października 2018 r. zarządza również Centralną Jednostką Inwestycyjną PSE.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce. Są właścicielem ponad 14 000 km linii oraz ponad 100 stacji elektroenergetycznych najwyższych napięć.

Tagi: energetyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz