Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zgromadzenie wierzycieli Wilbo zatwierdziło układ

0
Podziel się:

Wobec pozytywnego wyniku głosowania sędzia-komisarz zawiadomił o terminie rozprawy, który przypada na dzień 12 listopada 2014.

Zgromadzenie wierzycieli Wilbo zatwierdziło układ
bETndwXV

Zgromadzenie wierzycieli spółki Wilbo zatwierdziło w środę propozycje układowe - podało Wilbo w komunikacie. Propozycje układowe uzyskały ponad 80 proc. poparcia wierzycieli.

Zgodnie z zatwierdzonym układem: pierwszą grupę wierzycieli uwzględniającą wierzytelności do 30 tys. zł obejmuje redukcja odsetek w całości oraz spłata kwoty głównej w całości od zatwierdzenia układu w terminie 18 miesięcy, a drugą grupę wierzycieli uwzględniającą wierzytelności powyżej 30 tys. zł obejmuje redukcja odsetek w całości oraz spłata kwoty głównej po redukcji o 40 proc. w 10 ratach co 6 miesięcy przez 5 lat.

Dodatkowo obie grupy wierzycieli obejmie zmniejszenie sumy długów poprzez redukcje 100 proc. zasądzonych kosztów procesu obejmujących koszty sądowe oraz kosztów zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

bETndwXX

Wilbo podało, że wobec pozytywnego wyniku głosowania sędzia-komisarz zawiadomił o terminie rozprawy w przedmiocie rozpoznania układu przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, który przypada na dzień 12 listopada 2014.

bETndwYy
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)