Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

ZIKiT unieważnił przetarg, w którym ZUE złożyło najkorzystniejszą ofertę

0
Podziel się:

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie unieważnił postępowanie przetargowe na zadanie pn."Utrzymanie, konserwacja i naprawy infrastruktury tramwajowej w Krakowie w latach 2018-2021", w której oferta ZUE, warta 98,9 mln zł brutto (80,4 mln zł netto), została uznana za najkorzystniejszą.

ZIKiT unieważnił przetarg, w którym ZUE złożyło najkorzystniejszą ofertę

"Zamawiający unieważnił postępowanie zgodnie z art. 93 ust. 1 pkt 4 ustawy o prawie zamówień publicznych, ponieważ złożona przez spółkę oferta przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec sierpnia spółka podała, że jej oferta była jedyną ofertą złożoną w ww. postępowaniu przetargowym i została złożona powyżej budżetu zamawiającego, który wyniósł ok. 58,4 mln zł brutto.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2017 r. miała 465 mln zł skonsolidowanych przychodów.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)