Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finanse
24.03.2020 15:26

Wolontariusze Citi wspierają ratowników medycznych w Warszawie i Olsztynie

Ruszyła akcja #CitiVolunteers dla ratowników medycznych. Od poniedziałku ponad 300 pracowników ratownictwa medycznego w Warszawie oraz Olsztynie otrzymuje od wolontariuszy pełnowartościowy posiłek oraz żele do dezynfekcji, które dostarczane są m.in. dzięki wsparciu pracowników Citi w Polsce, podał bank. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Personel ratownictwa medycznego odgrywa dzisiaj kluczową rolę. Nie bez powodu mówi się o nich 'cisi bohaterowie', oni działają na pierwszej linii frontu. Ten posiłek to wyraz naszej wdzięczności dla ich bezcennej pracy - mówią wolontariusze Citi w Polsce - Oni ratują nasze życie i zdrowie, pracując w warunkach wysokiego ryzyka. Dzisiaj ratownicy pracują po kilkanaście godzin dziennie, a w sytuacji ograniczonej działalności barów, sklepów i wzmożonej liczby zgłoszeń - ten obiad to jeden z niewielu 'pewnych' punktów ich dnia"- czytamy w komunikacie.

Ponad pół tysiąca wolontariuszy zaangażowało się finansowo w przygotowanie ciepłych posiłków dla kilkuset pracowników ratownictwa medycznego w Warszawie i Olsztynie.

"Citi w Polsce (Citi Handlowy oraz Citibank Europe Plc) zobowiązały się akcję wesprzeć w kwocie co najmniej tak wysokiej, jak wysokość zbiórki, jaką wolontariusze organizują wśród pracowników Citi w Polsce" - czytamy także.

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie - najstarszego komercyjnego banku w Polsce - i Citibank (Poland) S.A. W ofercie grupy kapitałowej oprócz klasycznych usług bankowych znajdują się usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez dom maklerski oraz produkty leasingowe. Bank jest notowany na rynku głównym GPW od 1997 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-03-2020

sawaAaaa, to ten bank który był utrzymywany przy zyciu dzięki miastu stołecznemu Warszawa? Wszystkie daniny tam płacono. HGW na Florydzie pewnie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)