Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybór oferty spółki Famuru na dostawy zwałowarki do kopalni w Bośni unieważniony

1
Podziel się:

Wybór oferty spółki zależnej Famuru - Famur Famak - został unieważniony w ramach postępowania przetargowego otwartego przeprowadzonego przez RMU "Banovići" z Bośni i Hercegowiny na dostawy zwałowarki do składowania odkrywki z kopalni P.K. Turija, podał Famur. Ponownie wyznaczono termin aukcji.

Wybór oferty spółki Famuru na dostawy zwałowarki do kopalni w Bośni unieważniony
bEDTYefF

"Przyczyną unieważnienia wyboru oferty Famur Famak był protest złożony przez innego uczestnika postępowania z uwagi na błędy proceduralne w dokumentacji przetargowej po stronie zamawiającego" - czytamy w komunikacie.

Famur Famak oczekuje na ponowne wyznaczenie terminu aukcji, podsumowano.

22 listopada Famur informował, że oferta Famur Famak została wybrana na realizację dostaw zwałowarki do składowania odkrywki z kopalni P.K. Turija, a maksymalna wartość wynagrodzenia za wykonanie zadania może wynieść 6 876 219,81 euro (ok. 29 531 988,84 zł).

bEDTYefH

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru. Spółka od 2006 r. notowana jest na GPW. Jej Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 229 mln zł w 2018 r.

bEDTYegi
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Marco
2 lata temu
Za mało dali.....muszą się poprawić