Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Yareal wprowadził do oferty 125 lokali w ramach I etapu os. Pozytywny Mokotów

0
Podziel się:

Yareal rozpoczął sprzedaż 125 mieszkań w ramach I etapu os. Pozytywny Mokotów, podała spółka. To trzyetapowa inwestycja na warszawskim Mokotowie. Docelowo Yareal planuje wzniesienie osiedla z ponad 600 mieszkaniami w 7 budynkach. Oddanie do użytku dwóch budynków pierwszej fazy Pozytywnego Mokotowa, mieszczących 125 mieszkań, przewidziano na początek 2021 roku.

Yareal wprowadził do oferty 125 lokali w ramach I etapu os. Pozytywny Mokotów

"Pozytywny Mokotów, to kolejna inwestycja w tym rejonie, która poprawi jakość przestrzeni, uzupełniając jej biurowo-postindustrialny charakter o funkcje mieszkaniowe i usługowe. Razem z zabudową pierwszego etapu Pozytywnego Mokotowa powstanie ogólnodostępny plac, na którym zostanie zlokalizowane jedno z wejść na teren osiedla. W pierzejach budynków od strony ulic Konstruktorskiej i Postępu przewidziano ciąg lokali usługowych. [...] W ofercie sprzedaży mieszkań budowanych w pierwszej fazie znalazły się lokale o powierzchni od 30 do 120 m2" - czytamy w komunikacie.

Deweloper Yareal Polska jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizuje na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)