Notowania

finanse
25.02.2020 14:24

Żabka wdrożyła usługę wpłaty gotówki na konto przy okazji zakupów

Żabka wprowadziła usługę pod nazwą Wpłacaj na kartę pozwalającą wpłacić gotówkę na konto przy okazji codziennych zakupów, podała sieć. W każdym sklepie sieci Żabka konsumenci mogą wpłacać gotówkę na konto bankowe w terminalach Polcard (First Data) przy użyciu wybranych kart debetowych i kredytowych Mastercard.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jesteśmy innowacyjni i otwarci na nowe usługi oferowane w ramach naszej sieci ponad 6000 sklepów. Wspólnie z partnerami technologicznymi odpowiadamy na współczesne wyzwania rynkowe i tworzymy nową wartość dla klientów ułatwiając im codzienne życie. Teraz Żabka jest już nie tylko bankomatem, w którym można gotówkę wypłacić, ale dzięki naszej nowej usłudze - także wpłatomatem. Przy okazji zakupów klienci-posiadacze kart Mastercard będą mogli zawsze wygodnie dokonać wpłaty w każdym, pobliskim sklepie naszej sieci. Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie spodoba się naszym klientom i będzie coraz szerzej dostępne dla właścicieli kart płatniczych" - powiedziała wiceprezes Żabka Polska Anna Grabowska, cytowana w komunikacie.

Usługa Wpłacaj na kartę dostępna jest w ponad 6 000 sklepów sieci Żabka w całej Polsce, co w porównaniu do 8 000 wpłatomatów działających na terenie kraju niemal podwaja liczbę punktów, w których wygodnie i szybko można wpłacić gotówkę na konto, podano także.

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6 000 placówek prowadzonych przez ponad 4300 franczyzobiorców pod marką Żabka.

Tagi: finanse, bankowość, rynek spożywczy, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-02-2020

Korzen89Ale sensacja od dawna w Niemczech robiąc zakupy pani może Ci wypłacić gotowke

Rozwiń komentarze (1)