Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zarmen odstąpił od udziału w procesie dokapitalizowania Elektrobudowy

0
Podziel się

Zarmen odstąpił od dalszego udziału w procesie dokapitalizowania w drodze emisji akcji serii F i pozyskania inwestora dla Elektrobudowy, podała Elektrobudowa.

Zarmen odstąpił od udziału w procesie dokapitalizowania Elektrobudowy
bEgvZpmJ

"Zgodnie z treścią otrzymanego pisma oznacza to, że oferta wiążąca z dnia 13 września 2019 roku objęcia emisji akcji serii F spółki przestaje być aktualna ze skutkiem natychmiastowym. Tym samym po otrzymaniu powyższego pisma Zarmen wskazał, aby nie traktować go jako potencjalnego inwestora zainteresowanego objęciem emisji akcji serii F spółki" - czytamy w komunikacie.

Na początku sierpnia br. Zarmen złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad Elektrobudową.

Elektrobudowa świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Spółka jest notowana na GPW od 1996 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 763,5 mln zł w 2018 r.

bEgvZpnm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)