Trwa ładowanie...
bEDirMQB
Notowania
Przejdź na

"Brexit pewny". Rostowski komentuje sytuację w Europie

Wygrana Borisa Johnsona w Wielkiej Brytanii oznacza, że brexit jest przesądzony - komentuje Jacek Rostowski, były minister finansów. Nad samym brexitem ubolewa. To złe dla Wielkiej Brytanii i dla Europy, dla jedności i spójności Zachodu. Jedynym wygranym jest Federacja Rosyjska - dodaje. Gość programu "Money. To się liczy" został też zapytany o wyniki badania, zgodnie z którym 47 proc. ankietowanych Polaków widzi dla nas świetlaną przyszłość poza Unią.

0
0
54
Podziel się
Komentarze (54)
zobacz więcej komentarzy (54)
bEDirMQN
KOMENTARZE
(54)
miner
2 lata temu
Brekxit jest też w interesie USA. Wyrwać 5 gospodarkę świata z Unii i ,przeciągnąć' na swoją stronę to znaczy osłabić konkurencję. Anglia musi przecież z kimś współpracować i handlować i pierwszym naturalnym partnerem jest USA.
Brawo
2 lata temu
Sieje propagandę na Północno Koreańskim poziomie.
Smiech
2 lata temu
Jeszcze strzeli, że Korea Północna osiągnie w przyszłym roku poziom Korei Południowej.
bEDirMRf
xxx
2 lata temu
co moga rosjanie wygrac oprucz uczucia bolszojstwa? normalny rosjanin nic z sukcesow ich elit nie ma. A nwet ich elity w wiekszosci nic nie maja. Tym sie roznia od innych panstw. garstka oligarchow czerpie wszystkie zyski i nawet ochlapow dla reszty nie ma. A jakie to zyski moga byc, jak Korea maluska jest gospodarczo na poziomie rosji? co putin ugral? USA ma 15 razy wieksza gospodarke, a sa w kryzysie....gdyby u nas nie robiono reformy samorzadowej, bazy do korupcji i bezmyslnosci, przegonili bysmy rosje juz teraz.
Komentator
2 lata temu
Po co zapraszacie tego pseudo fachowca?
...
Następna strona