Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

1000+ dla studentów. Kosiniak-Kamysz walczy o głosy młodych wyborców

Comiesięczne finansowe wsparcie dla studentów w postaci 1000+ - taką obietnicę żakom złożył Władysław Kosiniak-Kamysz, kandydat PSL na prezedenta, który w sobotę na Stadionie Narodowym wziął udział w debacie eksperckiej poświęconej swojemu programowi wyborczemu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Władysław Kosiniak-Kamysza zapewniał, że jest gwarantem utrzymania programów socjalnych. (Fot: JAN GRACZYNSKI/East News)

Lider PSL powiedział, że warunkiem korzystania ze stypendium byłoby jego odpracowanie i przez 10 lat po zakończeniu studiów taka osoba musiałaby pracować w Polsce - podała w depeszy Polska Agencja Prasowa.

Koszt stypendium dla jednego studenta będzie się wahał od 30 do 60 tys. zł, ale zwrot przez 10 lat pracy takiej osoby to 240 tys zł.

Władysław Kosiniak-Kamysz zapewniał także, że jest gwarantem utrzymania programów socjalnych.

- Te programy społeczne, które służą polskim rodzinom, będą utrzymane i niech nikt nie opowiada głupot, że jak dojdzie do władzy ktoś z opozycji, jak prezydentem zostanie ktoś z opozycji, to te programy zostaną wycofane. Te programy socjalne zostaną utrzymane - powiedział lider PSL.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: kampania prezydencka, wybory prezydenckie 2020, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-02-2020

AlaTak. A my, pokolenie 50latków wychowanie dzieci bez 500 plus) a płacimy na 500plus. Wykształceni za swoje a mamy teraz dawać na innych. Znowu?? Do … Czytaj całość

23-02-2020

AynaPan Kosiniak Kamysz jest niewiarygodny. Podwyższył wiek emerytalny, zabrał offe. Takim osobom nie można ufać.

23-02-2020

J hyundai ggbbhhPanie K. Kamysz. Jest mało lekarzy. Czemu Pan nie zajmie się leczeniem. Matka z ojcem ciężką kasę dali na naukę? Odpowiem bo Pan podobnie jak Kidawa, … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1258)