Trwa ładowanie...
bErWcFxh

Notowania

Przejdź na

5 tys. pożyczki dla firm. "Będą umarzane automatycznie, bez wniosku"

- W ustawie dotyczącej pożyczki 5 tys. zł dla jednoosobowych działalności gospodarczych w ramach tarczy znalazł się już zapis, mówiący o tym, że będą one umarzane bez konieczności składania wniosków, praktycznie z automatu - powiedziała w programie „Money. To się liczy” Alina Nowak wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. - Jedynym warunkiem jest utrzymanie działalności po 3 miesiącach od otrzymania świadczenia, co będziemy sprawdzać. Żaden wniosek nie będzie już potrzebny, chcieliśmy z obowiązku ich przyjmowania i rozpatrywania odciążyć urzędy pracy, które muszą się teraz skupić na aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych.

0
0
30
Podziel się
Komentarze (30)
zobacz więcej komentarzy (30)
bErWcFxt
KOMENTARZE
(30)
Uzi
rok temu
Najpierw to wyplaccie te pozyczki bo gro firm juz zdazy zbankrutowac zanim UP raczy wyplacic te pieniadze
Ja1
rok temu
Ja też chcę taką pożyczkę darowiznę
Ja1
rok temu
Dają pieniądze ludziom którzy nie stracili pracy
bErWcFxL
pol
rok temu
Tylko dlaczego ta mikro pożyczka ,nie jest zwolniona z zajęć komorniczych ? Banki blokują te pieniądze bez mrugnięcia okiem.
rpw
rok temu
Ciekawa sytuacja w wielu miejscach w Polsce. Pojawiło się dużo ( nawet po kilkaset ) jednoosobowych spółek z o.o. mających tego samego właściciela oraz to same konto założonych tuż przed wejściem tzw. tarczy nastawionych na pobranie 5000 zł. Czysty zysk. Ciekawe skąd wiedzieli .Właściciele w większości z Wa-wy. Coś śmierdzi.
...
Następna strona