Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

5 tys. pożyczki dla firm. "Będą umarzane automatycznie, bez wniosku"

- W ustawie dotyczącej pożyczki 5 tys. zł dla jednoosobowych działalności gospodarczych w ramach tarczy znalazł się już zapis, mówiący o tym, że będą one umarzane bez konieczności składania wniosków, praktycznie z automatu - powiedziała w programie „Money. To się liczy” Alina Nowak wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. - Jedynym warunkiem jest utrzymanie działalności po 3 miesiącach od otrzymania świadczenia, co będziemy sprawdzać. Żaden wniosek nie będzie już potrzebny, chcieliśmy z obowiązku ich przyjmowania i rozpatrywania odciążyć urzędy pracy, które muszą się teraz skupić na aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych.

0
0
30
Podziel się
Komentarze (30)
zobacz więcej komentarzy (30)
KOMENTARZE
(30)
Uzi
2 lata temu
Najpierw to wyplaccie te pozyczki bo gro firm juz zdazy zbankrutowac zanim UP raczy wyplacic te pieniadze
Ja1
2 lata temu
Ja też chcę taką pożyczkę darowiznę
Ja1
2 lata temu
Dają pieniądze ludziom którzy nie stracili pracy
pol
2 lata temu
Tylko dlaczego ta mikro pożyczka ,nie jest zwolniona z zajęć komorniczych ? Banki blokują te pieniądze bez mrugnięcia okiem.
rpw
2 lata temu
Ciekawa sytuacja w wielu miejscach w Polsce. Pojawiło się dużo ( nawet po kilkaset ) jednoosobowych spółek z o.o. mających tego samego właściciela oraz to same konto założonych tuż przed wejściem tzw. tarczy nastawionych na pobranie 5000 zł. Czysty zysk. Ciekawe skąd wiedzieli .Właściciele w większości z Wa-wy. Coś śmierdzi.
...
Następna strona