Trwa ładowanie...
bEiViLNh

Notowania

Przejdź na

Afera szczepionkowa. Lekarz: za dużo wagi przywiązuje się do tego incydentu

- To było na początku, gdy procedury były nieprzećwiczone. Personel chciał, aby zaszczepić, jak najwięcej osób. Jednocześnie był lęk, aby nie zmarnować szczepionki. Udział aktorów spowodował pozytywny efekt. Ludzie zobaczyli, że skoro znane osoby zostały zaszczepione, to warto się szczepić. Wystąpił pozytywny, choć niezamierzony efekt. Uważam, że za dużo wagi przywiązuje się do tego incydentu. Znacznie więcej dawek uszkadza się przy transporcie – mówił w programie "Newsroom" prof. Wojciech Maksymowicz, były wiceminister nauki.

13 reakcji
1
3
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
bEiViLNt
KOMENTARZE
(9)
Tvnrzadzi
5 miesięcy temu
Raczej było dobrze zaplanowane skoro elity się zjechały z całej Polski i nietylko.
wyborcaniepis
6 miesięcy temu
Wielu pracowników służby zdrowia nadal czeka na szczepienie i odbijają się od ściany. Wszystkie bzdury ze medyczny sa na urlopach albo nie chca sie szczepic po prostu wkurzają. Pojawia sie wiele artykułów i wywiadów wybielających jande i jej podobnych , To są działania piarowe, ktore jeszcze bardzie podgrzewają atmosferę frustracji , bo wielu ludzi chce się szczepić a jeszcze bardzo długo nie będzie mogło. Nie znam nikogo kto nie chce.
Jolka
6 miesięcy temu
Skandal że rektor zachował stanowisko.
bEiViLNL
Piotr
6 miesięcy temu
Lekarze zapłacą za śmierć i ich rodziny
XXX
6 miesięcy temu
Jak widzimy, aktorzy wyszli sobie na spacer, no i akurat przechodzili koło Akademi Medycznej, gdzie na ulicy werbowano chętnych do szczepienia i załapali się. Również ten pan z Łodzi wybrał się na dłudi spacer z żoną i sobie rozmawiali nie orientując się, że są już w Warszawie i to w pobliżu AM, gdzie ich także przy okazji zaszczepiono. Fajna bajeczka, co?