Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
tajfun
13.01.2019 23:01

Agencja ochrony Tajfun pilnowała WOŚP w Gdańsku. Szukała ludzi do pracy

W trakcie gdy doszło do dźgnięcia nożem Pawła Adamowicza za ochronę imprezy odpowiadała agencja Tajfun. Na zlecenie miasta ochrania ona wiele imprez oraz budynków w Gdańsku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Ochroniarz ujęli napastnika kilkanaście sekund po dźgnięciu nożem i ataku na Adamowicza. (Fot: Polska Press)

Tajfun działa od 2008 roku. Posiada licencję wystawioną na nazwisko Gracjana Zwolaka, ale w portalach społecznościowych jako dyrektor zarządzający występuje Dariusz Sokołowski. To były policjant, kurator sądowy, a także właściciel firmy windykacyjnej. Tajfunem zarządzać ma od półtora roku.

Na swojej stronie internetowej firma chwali się, że „oferuje swoje usługi w zakresie ochrony imprez masowych i okolicznościowych, ochrony klubów, dyskotek oraz ochrony stałej i doraźnej obiektów. (…) Firma „TAJFUN” gwarantuje świadczenia usług na odpowiednio wysokim poziomie.”

Na stronie można też znaleźć informację, że firma cały czas szuka ludzi do ochrony imprez masowych. Wymagania nie są duże: „przeszkolenie w zakresie ochrony imprez masowych (mile widziane), niekaralność, motywacja do pracy, mile widziani studenci”.

Tajfun chwali się, że ochrania lub ochraniał Międzynarodowe Targi Gdańskie, Akademię Sztuk Pięknych, ale też Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku. Agencja miała też współpracować i wspomagać strażników miejskich z Trójmiasta. W sumie referencje firmie wystawiło kilkanaście instytucji.

Próbujemy skontaktować się z właścicielami Agencji.

Tagi: tajfun, ochrona, zamach, najważniejsze, najważniejsze, gospodarka polska, Paweł Adamowicz, Atak w Gdańsku
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-01-2019

NiepełnosprawnyWiększość pewnie pracuje za najniższe stawki albo na najniższą krajową gdzie firma bierze za nich Pefron. Myślę że w końcu wezmą się za firmy … Czytaj całość

13-01-2019

polaktajfun lipy!!! na budowe a nie ochraniac! bandzior dzga nozem potem tanczy i przemawia przez mikrofon! a tajfun sie przyglada , pezeciez w tym … Czytaj całość

13-01-2019

Mati3/4 z tych „ochroniarzy” to by się po zwykłym liściu polozylo, a co dopiero mówić o odpowiedniej reakcji w stosunku do nozownika

Rozwiń komentarze (239)