Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Beesfund: dzięki nim zainwestujesz w część mieszkania

Po crowdfundingu udziałowym Arkadiusz Regiec bierze się za promocję kolejnej nowości na polskim rynku inwestycyjnym - crowdfundingu nieruchomości. Dzięki zbiórce na platformie zainwestować w nieruchomości będą mogły osoby o bardzo skromnym budżecie. Prezes Beesfund mówi Nino Dżikiji, ile pieniędzy musi mieć początkujący inwestor, jaką ma pensję, i dlaczego człowiek bez pieniędzy nie powinien się brać za biznes.

KOMENTARZE
(34)
dziecko we m...
4 lata temu
Nie każdy ale raczej mniejszość musi mieć domki jednorodzinne czy co?Szumne zapowiedzi o budowie mieszkań komunalnych rozwiały się w natloku innych"ważnych" spraw.Więc podstawowa potrzeba mieszkania dla młodych i starszych obywateli została elegancko wykopana za burtę.Więcej "karabinków" i super pif pafów a w końcu w XXI wieku można wykopać sobie ziemiankę.
Uciekłem z op...
4 lata temu
czyli pewny biznes zbieram pieniądze od ludzi (pobieram %) buduję coś co jest własnością tych co się złożyli , następnie jeżeli nieruchomość daje zyski to nadal pobieram swój % jeżeli zysków nie ma to udziałowcy mają nieruchomość ,która tylko bezużytecznie stoi a Ja nie mam swoich % .Tylko że JA organizator nic nie włożyłem więc i nic nie stracę . CONDO hotele też kiedyś były idealną inwestycją i co już nie są . Co mnie zawsze najbardziej bawi że ludzie mający mega super pomysły na biznes nie robią tego biznesu tylko za wszelką cenę chcą wciągnąc w ten biznes innych ,filantropi dobroczyńcy .
Sm
4 lata temu
Lodziarnia znowu otwarta
Gaga771
4 lata temu
Lepiej kupic, wziac kredyt i miec Akt Notarialny!
Bitcom1
4 lata temu
To już bitcomy niemodne?
...
Następna strona