Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
JSA
|

Biedronka a Black Friday. Sieć wprowadza darmowe dostawy

1
Podziel się

Biedronka postanowiła uraczyć klientów darmowymi dostawami w tygodniu największych zakupów. Black Friday już w najbliższą sobotę, a z tej okazji dyskont wprowadza dodatkową, promocyjną ofertę.

Biedronka a Black Friday. Sieć wprowadza darmowe dostawy
Biedronka a Black Friday. Sieć wprowadza darmowe dostawy (GETTY, NurPhoto)
bDzySPUB

Biedronka a Black Friday. Sczegóły promocji

Biedronka informuje, że darmowa dostawa w Black Friday obejmie zamówienia online dla klientów, którzy zrobią zakupy powyżej 99 zł. Oferta dostępna jest w 27 miastach w Polsce i ważna jest przez cały tydzień, również w niedzielę.

Zobacz także: Nie tylko Biedronka. Kolejne sieci handlowe na celowniku UOKiK
bDzySPUD

Biedronka przypomina, że akcje promocyjne z okazji Black Friday prowadzi już od poniedziałku. - Klienci zamawiający zakupy online za pośrednictwem aplikacji Glovo otrzymają darmową dostawę produktów do domu. Do tej pory bezpłatna dostawa przez kuriera była dostępna przy zamówieniu powyżej 199 zł - czytamy.

Biedronka a Black Friday. Czarny piątek w praktyce

Black Friday już w najbliższą sobotę. Z tej okazji większość sieci handlowych decyduje się na zdecydowane obniżki cen swoich produktów. W związku z pandemią koronawirusa, tegoroczne święto wyprzedaży prawie w całości przeniesie się do sieci.

bDzySPUJ

Biedronka to sieć sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Biedronka generuje 65% dochodów JMP. Pod względem liczby sklepów jest to największa sieć handlowa w Polsce.

bDzySPVe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(1)
Zuzka
2 miesiące temu
Ja już sporo promocji wyhaczyłam, a to irobota kupiłam w dobrej cenie, a to ubrania. Jestem mistrzynią okazji. :)