Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. PRC
|
aktualizacja

CBA w Śląskim Centrum Przedsiębiorczości. Kontrola potrwa do września

3
Podziel się:

Agenci CBA sprawdzają proces udzielenia wsparcia finansowego beneficjentowi Telemedycyna Polska S.A.

CBA w Śląskim Centrum Przedsiębiorczości. Kontrola potrwa do września
Kontrola CBA ma się zakończyć 7 września 2021 r. (CBA)

CBA od 7 czerwca 2021 r. prowadzi kontrolę w Śląskim Centrum Przedsiębiorczości. Kierują nią funkcjonariusze Wydziału Postępowań Kontrolnych Delegatury CBA w Katowicac.

Zobacz także: Marian Banaś oskarża PiS. Poseł wskazuje też na TVP

Jak informuje biuro, postępowanie obejmuje sprawdzenie udzielenia ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 wsparcia finansowego beneficjentowi Telemedycyna Polska S.A.

"Weryfikowane jest także prowadzenie monitoringu zakończonych projektów w okresie ich trwałości, tj. czasie, w którym należy zachować w niezmienionej formie efekty projektu" - podaje CBA.

Kontrola ma się zakończyć 7 września 2021 r. Jednak, zgodnie z treścią ustawy o CBA, może ona zostać przedłużona o kolejne 6 miesięcy - zaznacza biuro.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
buhaha
3 lata temu
A może powinni to nazwać Śląskie Centrum Przestępczości ????!!!!!
Jasnowidząca
3 lata temu
Gdyby mieli sprawdzać pisowców to musiało by ich być z dwa miliony tych CBA .Oczywiście w tych czasach to zabronione bo pisie , kler i ich bandy są nietykalne .Jeżeli Polska kiedyś stanie się wolnym demokratycznym krajem i będzie miała nastać sprawiedliwość to sprawki pisowców,kleru i ich kolesi będą musiały być badane z pięćdziesiąt lat tyle ich tam jest. Potencjalnie każdy pisowiec,koleś i bojówkarz to przestępca i chyba się wiele nie mylę myśląc bardzo pozytywnie na ten temat.
Alfons de Cro...
3 lata temu
Wspaniałe wieści. Kiedy CBA weźmie się za "Weryfikowanie prowadzenia monitoringu zakończonych projektów w okresie ich trwałości, tj. czasie, w którym należy zachować w niezmienionej formie efekty projektu" farm fotowoltaicznych przez grupę księży na parafiach na podkarpaciu. Czekamy na wyniki.