Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Chaos w szkołach. Broniarz przypomina słowa Zalewskiej. "Problem jest w każdej gminie"

- Chaos jest większy niż się tego spodziewaliśmy – powiedział w programie „Money, To się liczy” Sławomir Broniarz, prezes ZNP. – Nauka w szkole średniej do godziny 20, kiedy następnego dnia trzeba być przed 8 znów w szkole, to nie jest nic przyjemnego. Taka sytuacja jest w każdej gminie, wszędzie jest ten są trudne dylematy do rozstrzygnięcia, a przypominam, że miało być lepiej. Pani minister Anna Zalewska zapewniała, że reforma przebiegnie tak, że ani uczniowie ani nauczyciele jej nie zauważą.

KOMENTARZE
(4)
Gronkowiec
5 lata temu
Lewicowa propaganda !!!
Obywatel
5 lata temu
Nauczyciele powinni pracować 8 godzin dziennie tak jak inni obywatele a okres letnich wakacji powinien być nie płatny. Wtem okresie nich dorabiaja korepetycji tak jak to robią codziennie i po cichu.
Leon Z
5 lata temu
Ale jak to? Przecież jeszcze niedawno tow. Broniarz zapewniał, że zabraknie pracy dla nauczycieli i będą zwalniani. To wtedy kłamał czy teraz kłamie?
Fakty History...
5 lata temu
112 szkół PO w Warszawie tylko przez 5 lat zlikwidowała i tysiące nauczycieli na bruk wyrzuciła, a w całej Polsce w ciągu 8 lat, PO ponad 2 tysiące szkół zlikwidowała i ponad 40 tysięcy nauczycieli, na bruk wyrzuciła