Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
JCK
|

Coś poszło nie tak. Przelał za prąd 832 zł. Na konto PGE trafiło 19 gr

109
Podziel się:

Mężczyzna zrobił przelew na setki złotych, a do odbiorcy trafiło tylko kilkadziesiąt groszy. O sprawie pisze "Rzeczpospolita". Bank nie odpowiedział, skąd wziął się problem.

Coś poszło nie tak. Przelał za prąd 832 zł. Na konto PGE trafiło 19 gr
Zrobili przelew za prąd, ale do PGE trafiło tylko 19 groszy. Bank nie chce się tłumaczyć (Adobe Stock, Proxima Studio)
bEEIZRLV

Gazeta opisuję sytuację pani Jolanty, klientki PKO BP. W czerwcu na jej prośbę syn opłacał fakturę PGE. – Skorzystał z aplikacji mobilnej. Przelał za prąd kwotę jaka była na fakturze 832 zł – opowiada kobieta. Ale do odbiorcy trafiło tylko 0,19 zł. Z konta pobrano 832 zł.

– Gdzie trafiły te pieniądze – pyta pani Jolanta. Zanim sprawę wyjaśniła w banku, musiała raz jeszcze opłacić fakturę za prąd.

Kilka dni później sytuacja się powtórzyła. Syn kobiety dokonał przelewu z aplikacji na kwotę 150 zł. A do odbiorcy dotarło jedynie … 15 groszy, choć z rachunku zeszła cała suma.

bEEIZRLX
Zobacz także: Budowa dróg. Polska rozkopana. Kiedy kierowcy pojadą nowymi trasami?

Dlaczego tak się dzieje? Gazeta zapytała o to bank, ale w odpowiedzi otrzymała informacje, że... odpowiedzieć nie może ze względu na tajemnice bankową.

Syn czytelniczki złożył reklamację w banku, które zostały uznane, ale czytelniczka nie dostała informacji skąd wziął się błąd.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEIZRMy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(109)
Polacy
2 miesiące temu
Obajtek kupuje nowy pałac cała mafia się zrzuca.
maciek
2 miesiące temu
Państwowy bank, i wszystko jasne.
trek
2 miesiące temu
Na lekcji nauczyciel prosi dzieci, aby opowiedziały o tym gdzie pracują ich rodzice. Jasiu wstaje i opowiada: - Mój tata jeździ do starych i bogatych pań aby je masować przed snem. Czasami całuje je w różne miejsca i zostaje na noc za napiwki i dzięki temu więcej zarabia. Nauczyciel zgarnął Jasia na bok i pyta: - Jasiu, czy naprawdę twój tata masuje starsze panie? Na to Jasiu: - Nie, jest dziennikarzem, ale wstydziłem się przyznać.
bEEIZRMz
Polak
2 miesiące temu
złodzieje i tyle jak każdy Polski Bank
nieskomplikow...
2 miesiące temu
kiedyś dostawało się wyplatę do ręki...szło do "elektrowni" i płaciło pieniędzmi z kieszeni...ale ludzie lubią sobie komplikować życie
...
Następna strona