Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Łukasz Kijek
Łukasz Kijek
|
aktualizacja

Jeden temat rozgrzeje debatę. Donald Tusk ma koronny argument

- Jestem pewny, że w dzisiejszej debacie przedwyborczej pojawi się ze strony premiera Mateusza Morawieckiego wątek straszenia wyborców opozycją, która odbierze 800 plus, podniesie wiek emerytalny, zabierze wszelkie świadczenia i benefity - powiedział w programie "Newsroom" WP Marcin Zieliński, główny ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju. - Z drugiej strony Donald Tusk będzie mówił, że to wszystko, co robił przed 2015 r., to były pomysły, które popierał sam Morawiecki jako jego doradca. Prawda jest taka, że mamy w Polsce ten wiek emerytalny na jednym z najniższych poziomów w UE. Nie ma już merytorycznej dyskusji o tym, jak powinien wyglądać system emerytalny, służba zdrowia. W tej drugiej sprawie jedyny pomysł, jaki się pojawia, to zasypanie system pieniędzmi, a to nie jest rozwiązanie - dodał ekspert. - Ubolewam, że w całej tej kampanii wyborczej nie ma tematów ważnych dla Polaków. Zwróćmy uwagę na to, że nie ma tematu inflacji, a to tę kwestię Polacy...

rozwiń
110
Podziel się:
KOMENTARZE
(110)
gorzowski
5 miesięcy temu
Prawda widoczna i udowodniona! Na bezpieczeństwo Państwa i Polaków, PiS już zapewnił: silną armię, silną i sprawną gospodarkę wraz z widoczną poprawą infrastruktury kraju, zapewnił realną politykę prospołeczną z likwidacją bezrobocia, zadbał o seniorów, nie dopuścił do wtargnięcia nielegalnych imigrantów - to tylko m.in. jedne z atutów dotychczasowych rządów Zjednoczonej Prawicy – w porównaniu z marazmem i pauperyzacją rodaków, jak było poprzednio za lewaków i liberałów z PO-KO.
gorzowski
5 miesięcy temu
Wybory do polskiego parlamentu wraz z referendum, to święto Polaków, to kwintesencja demokracji. Młody i stary obywatelu RP! Proponuję nie głosować na totalną opozycję, bo jeśli oni wygrają, to za niedługi czas będzie Ci wszystko odebrane z czego korzystasz dzięki PiS. Zasadniczo zrobi to PO, a przychylne PO partie nie będą miały nic do gadania.
RDZA w PERUce...
5 miesięcy temu
W POniedziałkowej debacie redaktor Rachoń zresetował RDZAwego kanclerza TUZKA do trybu alarmowego samą obecnością, POnieważ NiKOgo tak Donald nie nienawidzi z dziennikarzy jak jego. Wygrały w nim negatywne emocje i mniej ważny był kształt pytań, formuła etc. Uzewnętrznił swoją POrażkę właśnie pretensją do dziennikarza. sPOdziewałem się po Donaldzie mocniejszej walki, a całKOwicie odpuścił BosaKOwi, a Płaczek i Schleswig-Holstein także i zrobili z Bosaka gwiazdę wieczoru niePOtrzebnie.
Hhj
5 miesięcy temu
Doszły mnie sluchy ze slugusy z pisu chodza po DPS i zieraja numery pesel po co? Zeby oddac glosy na pis za nieswiadomych pensjonariuszy. Jezeli tak maja wyglądać te wybory to powinny zostać unieważnione.
gogfmść
5 miesięcy temu
miliardy miliardy - wystarczy otworuyć " małą" Polske .Okna gospaodarczo, kulturalno imformacyjne dla Regionów przy wszystkich drogach ekspresowych.
...
Następna strona