Notowania

Deli by Shell w Krakowie. Nowy pomysł będzie testowany

2 lipca firma Shell Polska uruchomiła w budynku Amber na terenie Shell Energy Campus w Krakowie, swój pierwszy w Polsce kącik gastronomiczny Deli by Shell poza stacjami paliw. Niewykluczone, że podobne powstaną również w innych miejscach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)
Shell Polska zarządza obecnie w Polsce siecią ok. 420 stacji paliw. (Fot: UDO WEITZ)

Uruchomienie pierwszej testowej placówki poza stacją paliw Shell sygnalizuje, że firma poważnie zastanawia się nad budową sieci punktów kawiarnianych w zupełnie nowym, jeśli chodzi o polski rynek, obszarze rynku – czytamy w serwisie "Wiadomości Handlowe".

Shell rozszerza zakres działalności w naszym kraju.
Shell uruchomi pierwszą stację LNG w Polsce. Jest ustalona data

W krakowskiej kawiarni Deli by Shell można napić się kawy czy herbaty oraz kupić kanapki, sałatki, czy desery na wynos.
Czy podobnych kawiarni można się spodziewać w innych miejscach? Firma tego nie wyklucza. Oleksandr Koliakin, dyrektor generalny ds. rynku detalicznego na Europę Środkową i Wschodnią w Grupie Shell, w wywiadzie dla "Wiadomości Handlowych" wyjaśnił, że "na początku tworzy się tzw. viable product, który jest testowany i poprawiany".

- Nasza samodzielna kawiarnia Deli by Shell w Krakowie jest takim projektem. To swego rodzaju platforma, w ramach której nowe rozwiązania może testować 4000 naszych pracowników. To także daje nam szansę na szybką informację zwrotną, korygowanie błędów i wprowadzanie poprawek. Jesteśmy dumni z naszej marki Deli by Shell i wierzymy, że to jest to koncept, który jest w stanie odnieść sukces rynkowy – tłumaczy Koliakin.

Obejrzyj: Trefne paliwo z Rosji. Polscy kierowcy mają powody do obaw?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-07-2019

GarkotłukDzierżawiłam mały kącik gastronomiczny na stacji Schell ,współpraca z tą siecią to jedna wielka tragedia

Rozwiń komentarze (1)