Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. PRC
|
aktualizacja

Dostarczą zakupy w 10 minut. Niemiecka aplikacja przymierza się do Polski

6
Podziel się:

Grovy, pochodząca z Niemiec usługa mobilna, zamierza zawalczyć również na polskim rynku - donoszą "Wiadomości Handlowe". Choć start-up ruszył dopiero na przełomie tego i ubiegłego roku, już w planach ma podbój Europy centralnej.

Dostarczą zakupy w 10 minut. Niemiecka aplikacja przymierza się do Polski
Aplikacja Grovy ma być dostępna również w Polsce. (Grovy, Grovy)
bESVQWbp

Po dużych miastach Niemiec i Rumunii Grovy chce również oferować swoje usługi w Polsce, a dalej także w Czechach i na Węgrzech - podają "Wiadomości Handlowe".

To już realny plan, bowiem firma właśnie poszukuje menadżerów, którzy zajmą się rozwojem biznesu firmy na terenie tych państw.

bESVQWbr

Grovy korzysta z własnych magazynów, z których rowerowi kurierzy dostarczają zamówienia pod drzwi domu. Czas to nawet 10 minut bez limitu wartości zamówienia i jak zapewnia firma "w uczciwej cenie".

Zobacz także: To karygodne. Kurierzy myśleli, że nikt ich nie widzi

Ważna ekologia dostawy

Dodatkowym atutem ma być dbałość o ekologię, która jest dla firmy ważna. Nie tylko w aspekcie transportu, ale również poprzez dostarczane jedynie w papierowych torbach.

bESVQWbx

Władze Grovy nie wyjawiły, kiedy aplikacja może pojawić się na polskim rynku. Można jednak zakładać, że ze względu na dość wczesny etap przygotowań stanie się to już w 2022 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESVQWbS
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
Wojciech
miesiąc temu
Ja uwielbiam pracować na terenie Niemiec , bo płacą w euro. Jak by niemcy zamkneli granicę , to gdzie by polacy kradli samochody?
polka
miesiąc temu
Od potomków okupantów trzymam sie z daleka . Do domu nie wpuszczę a tego co trzymali w łapach się brzydzę . Lepiej niech siedzą u siebie .
Polak
miesiąc temu
Niemcy coraz bardziej wchodzą do naszego Kraju ażeby go w końcu opanować na stałe będziemy kolonią niemiecką?! Nie pozwalajmy im rozwijać swojej przedsiębiorczości w naszym Kraju , bo w końcu stanie się to o czym wcześniej pisałem . Urodziłem się grubo przed wojną i wiem do czego są niemcy zdolni !!!!!
bESVQWbT
ktr
miesiąc temu
Na naszym rynku jest już kilka takich firm. Będą musieli mieć ocean gotówki aby się przebić. Mimo wszystko powodzenia
Romek
miesiąc temu
Niemcom za usługi dziękujemy. Najpierw niech zapłacą reparacje za IIWŚ !