Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Drożyzna na stacjach. "Zaczyna się okres wakacyjny"

– Wzrost dotyczy tylko rynku benzyn, one w ciągu tygodnia zdrożały średnio o 42 grosze, średnia cena benzyny to 7 zł i 32 grosze. Mamy początek sezonu wakacyjnego i obserwujemy wzrost popytu na benzyny na półkuli północnej, na rynku europejskim i amerykańskim. Do tego zapasy tego paliwa są niskie, dlatego rynek tak zareagował – tłumaczył w programie „Money. To się Liczy” Rafał Zywert, analityk BM Reflex.

0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
KOMENTARZE
(14)
olo21
miesiąc temu
redaktor pisze głupstwa. Za 10 lat średni wiek Polaków zmaleje i to znacznie bo będziemy mieli duży wzrost urodzeń i przyrost obywateli- dzieci uchodźców z Ukrainy. W Polsce zamierza zostać około miliona uchodźców, głównie kobiety i dzieci więc społeczeństwu , według statystyki, nie grozi starzenie a mając na uwadze poziom polskiej służby zdrowia, która cofnęła się przynajmniej o sto lat i w większości jest płatna, to średnia "przeżywalność" kobiet i mężczyzn spadnie przynajmniej o 3-4 lata.
Inflacja korp...
miesiąc temu
Rosyjska ropa po ile? Można kupić na wolnym rynku?
AnS
miesiąc temu
czyli na rynkach światowych w marcu było 139 USD za baryłkę i ciągle tanieje do 111USD teraz a w Polsce z tygodnia na tydzień drożeje i drożeć będzie !!! Jak tu nie kochać rządu???
Pic
miesiąc temu
Wina Tuska, Unii Europejskiej, Putina, Niemców, Totalnej Opozycji itd. Jak długo ten naród w to będzie wierzył?
Adek
miesiąc temu
250 tysiecy litrow paliwa maja oddac za darmo dla ukrainy to ktos musi za to zaplacic. Smutne jak rzad panstwa okrada swoich obywateli dajac innym wszystko za darmo