Notowania

Dziennikarz money.pl nominowany do nagrody Economicus 2019

Książka "Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy" Mateusza Ratajczaka, reportera money.pl, znalazła się wśród dziesięciu pozycji nominowanych do nagrody literackiej Economicus 2019.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
Mateusz Ratajczak dostał nagrodę im. Teresy Torańskiej w kategorii "Najlepsze w internecie 2018". (Fot: WP.PL)

To już dziewiąta edycja konkursu dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych na polskim rynku wydawniczym. Wśród autorów nominowanych publikacji, które poruszają tematykę ekonomiczną znalazł się Mateusz Ratajczak.

Dziennikarz money.pl opublikował w ubiegłym roku, nakładem krakowskiego wydawnictwa Mando, książkę pt. "Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy". Jest to zbiór reportaży, odsłaniający kulisy funkcjonowania warszawskich firm finansowych, które mają jeden cel - wyciągnąć od naiwnych pieniądze.

Historie te były publikowane cyklicznie na money.pl. Za swoje artykuły Mateusz Ratajczak dostał nagrodę im. Teresy Torańskiej w kategorii "Najlepsze w internecie 2018".

Obejrzyj: Tak wygląda praca w polskich kotłowniach. To nie jest "Wilk z Wall Street"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-07-2019

kiedy o SPOLDZIELNACHMIESZKANIOWYCH przeczytamy ?!! to kopalnia brudów i takich przestępstw, że nazywa się je już Os.M -iornicami. WArto by NIK się zainteresował w jaki … Czytaj całość

23-07-2019

weronikaLubię oglądać go w telewizji. Rzetelny dziennikarz. Gratulacje!

23-07-2019

DrukarzOcenę książki czy jej wątek jest prawda robi czytelnik

Rozwiń komentarze (4)