Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mikołaj Kunica
|
aktualizacja

Ekspert ONZ: rozumiem strajk nauczycieli

Edukacja jest przestrzenią strategiczą, jeśli chodzi o zarządzanie przyszłością społeczeństwa - powiedział w programie "Biznes Mówi" Kamil Wyszkowski, dyrektor generalny Global Compact Network Poland. Według Wyszkowskiego, dobra edukacja powoduje, że dzieci, a potem młodzież dokonują lepszych wyborów.

edukacja
gospodarka
45
Podziel się:
KOMENTARZE
(45)
Wziąźć za łeb...
5 lata temu
Niech zajrzą do nauczycieli w Niemczech, tam mają zakaz strajku.W Polsce uchwalimy także zakaz strajku dla tych nierobów, dno totalne, nieuki , zerówki przenieś tylko do przedszkoli, a przedszkolanki z klas 1-3 pogonić do roboty, bo w szkole nic nie robią tylko lansuje się na facebooku
Wesolutka
5 lata temu
O strajku rzad wiedział dlugo wczesniej. Kompletna dezorganizacja. Balagan. Brak planu jak rozmawiac z ludzmi. Tworzenie ustaw na kolanie ratujacych to co powinno byc dawno przewidziane. Oczywiscie slowa eksperta sa dla robotnikow, wygadanych rolnikow nie przemawiajace do ludu. Do ludu trzeba z flaszka i koperta -). Swinka..krowka i malpka... -).
Odyn
5 lata temu
Pokażcie pity biedni nauczyciele...Rząď PiS powinien ustawić Policję z mosbergami i tak jak Tusk do górników .....
PP
5 lata temu
Kiedyś w bydgoskiej PESIE masowo zaczęli się zwalniać spawacze , którzy zarabiali niewiele więcej od najniższej krajowej.Pracodawcy podnieśli pensje i problemu już nie było.Ale w Polsce nauczycieli jest zbyt wielu to po pierwsze , a po drugie oni się nigdy nie będą zwalniać bo wiedza ,że za taką pracę i taka ilość godzin żadnej podobnej pracy nie dostaną. Mogą tylko żerować na publicznych pieniądzach , czyli nas wszystkich, ale tego już chyba w szkole nie uczą.
Piotr
5 lata temu
Co to znaczy mało , dużo, godne zarobki itp bzdury ?.Nie podoba się to proszę się przekwalifikować lub zmienić pracę - co proponują politycy i ekonomiści 90% pracującym w tym kraju.Szacunku do człowieka czy zawodu nie uzyskuje się przez fakt wyższych zarobków. Wyrażanie się z dezaprobatą czy wręcz pogardą i deprecjonowanie innych zawodów bądź profesji np. pań pracujących w kasach w marketach czy przysłowiowym robolu pracującym dwa razy dłużej w pyle upale , brudzie i smrodzie , wyjątkowo źle świadczy o środowisku nauczycielskich.To tym ludziom bardziej należałby się roczny urlop na podratowanie zdrowia , o innych przywilejach nawet nie wspominam.
...
Następna strona