Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Eurojackpot w Polsce. Kiedyś stawialiśmy na chybił trafił, ale to się zmienia

54
Podziel się:

Jak grać, by wygrać? Ktoś, kto posiałby tę wiedzę, zapewne niechętnie by się nią dzielił. Totalizator Sportowy obserwuje jednak pewne prawidłowości u graczy. Rośnie np. liczba osób, które samodzielnie typują liczby. Popularne są zaś wielokrotności siódemki.

Eurojackpot w Polsce. Kiedyś stawialiśmy na chybił trafił, ale to się zmienia
(East News)
bEKTbXIl

W piątek mieszkaniec powiatu pruszkowskiego lub ktoś, kto akurat przebywał w okolicy Warszawy, wzbogacił się o ponad 96 mln zł. Jak to zrobił? Kupił jeden los na loterię Eurojackpot za 12,50 zł, który okazał się zwycięski.

Teraz pozostaje już tylko sprawdzić wyniki losowania (co już zapewne się stało), nie zgubić kuponu i odebrać nagrodę.

Totalizator nie zdradza szczegółów na temat świeżo upieczonego milionera (lub milionerki). Wiadomo jednak, że w swoim wyborze zdał się na los – sam nie skreślił numerów, lecz skorzystał z metody chybił trafił. To terminal podczas zakupu zakładu wybrał za niego numery: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10, które okazały się zwycięskie.

bEKTbXIn
Zobacz także: Osiedle w środku lasu. "Chcą z nas zrobić idiotów"

W grze Eurojackpot trzeba wytypować prawidłowo siedem liczb, ale z dwóch koszyków. Należy poprawnie skreślić pięć liczb z puli 50 oraz dwie z puli 10. Stopni wygranych jest 12. W piątek padła wygrana pierwszego stopnia, czyli udało się trafić wszystkie siedem liczb.

Jeszcze jakiś czas temu Polacy chętniej korzystali z metody chybił trafił. - W ostatnim roku te różnice uległy zmniejszeniu i można powiedzieć, że teraz jest pół na pół. Około 50 proc. graczy korzysta z chybił trafił, a 50 proc. sama wybiera liczby - powiedziała money.pl Aida Bella z Totalizatora Sportowego.

bEKTbXIt

Ostatnio wzrósł zatem odsetek graczy, którzy sami typują liczby. Może to za sprawą poprzedniego wielkiego zwycięzcy, który w maju ubiegłego roku w Eurojackpot zgarnął 193 mln zł? To największa wygrana w historii polskich gier losowych. Zwycięzca w rozmowie z dziennikarzami money.pl, którym udało się do niego dotrzeć, podkreślał, że zawsze sam skreśla liczby "według swojego systemu”. Twierdził nawet, że kiedyś w "małym lotku” wyjątkowo dał się namówić na losowe i wygrana przeszła mu koło nosa.

Nie ma jednej odpowiedzi, jak grać i która metoda jest lepsza. Jeśli zaś chodzi o najczęściej wybierane kombinacje, to jedną z nich w tradycyjnym Lotto jest 1,2,3,4,5,6. Gdyby w rzeczywistości padła ta kombinacja, to wszyscy wygrani musieliby cieszyć się z zaledwie kilkudziesięciu tysięcy złotych nagrody. Inną popularną kombinacją liczb jest wielokrotność "siódemek", czyli 7,14,21,28,35 i 42.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKTbXIO
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(54)
toto-lotto mi
rok temu
Jeśli przez tyle lat, ile istnieje TOTO były by przekręty to na pewno kiedyś by to wyszło,a tak widać TOTO ma się dobrze i to nie prawda że Ci na "górze" wygrywają ,skreśl tą -7- a szczeście będzie TWOJE ...powodzenia
JanuszRadecki
rok temu
Z dobrego źródła wiem, że Lotto nie jest grą losową bo nie ma w niej miejsca na przypadek. Wszystko jest dokładnie zaplanowane i kontrolowane. Źródła nie mogę zdradzić z oczywistych względów...
Zbigniew Wind
rok temu
Jeżeli przy tej technice ktoś wierzy w lotto to i wierzy w Covid-19. ,, Biedni szukają szczęścia w monetach, bogaci szukają szczęścia w miłości,, Dodam do tego koktajlu jeszcze konsumpcjonizm 😎 stworzenie poprzez media kultury cały czas prącej do kupowania rzeczy które tak na prawdę nikomu nie są potrzebne. Nasze życie sprowadzono do tego by pracować aby zdobyć pieniądze aby za pomocą nich zdobyć (kupić) rzeczy. Czy to jest cel życia? Czy kupno lepszego modelu telewizora czy auta uczyni cię lepszym człowiekiem? Ludzie zapomnieli że tak na prawdę potrzebują tylko powietrza, wody, jedzenia i schronienia żeby żyć. Jest wielu ludzi na świecie którzy nie mają nawet tego, przez to że garstka bogaczy chce być jeszcze bogatsza a ostatnio zaczęła dążyć do tego by zapanować nad światem włącznie z całkowitą kontrolą nad ludźmi. Jeśli się nie zatrzymamy i nie zmienimy sposobu myślenia i życia czeka nas wszystkich katastrofa. Która nie ominie nawet tych bogaczy 😎
bEKTbXIP
Konopielek
rok temu
No i to, że TS robi grających w Eurojackpot Polaków w chooya, bo w Europie kupon kosztuje 2 ojro lub ich równowartość ( np. w Chorwacji jeden zakład kosztuje 15 kuna, czyli około 2 euro), a w Polsce prawie 3 euro.
Astat
rok temu
Czy gra liczbowa może zbankrutować lub przynieść straty? Może. Podaję, jako ciekawostki z dawnych czasów. W czasach komuny istniała państwowa loteria. Cały los kosztował np. 20 zetów. Można było kupić najmniej 1/4 losu. Losowano raz na kwartał. Jak nie kupiono odpowiedniej liczby losów, a w kupionych była główna wygrana - monopol dopłacał. Jest też ciekawostka. Zapisana w regulaminie. Toto ma (podobno) zapisane, że może grać z kim chce. A we Francji zdarzyło się raz (późne lata 80-te), że klient wygrywał raz za razem. Mechaniczna maszyna do losowania miała jakiś tam defekt, co okresowo powtarzał liczby. A wygrane były gwarantowane. Jak u nas w Multi. Tamtejsze toto poinformowało wy(grywającego), że nie będzie z nim grać. Bo tak ma w regulaminie. Zatem klient skierował sprawę do sądu, że regulamin jest wadliwy. Sąd zapytał owo toto, czy ono poza loteriami organizuje jeszcze coś. Okazało się, że tylko gry liczbowe. Więc francuski sąd orzekł, że w grach liczbowych obie strony mają równe prawa i równe obowiązki. Ryzyko z powodu udziału w grach liczbowych nie może obciążać wyłącznie grającego. Dotyczy ono także organizującego gry liczbowe. A jak organizator hazardu zajmuje się tylko grami losowymi - to jego psim obowiązkiem jest przyjmowanie zakładów od każdego bez wyjątku. Skarżący się klient opłacił kilkaset osób, Te przygotowały kilka tysięcy zakładów i ichni totek poszedł z torbami. Gdyby tak jeszcze u nas.
...
Następna strona