Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

FlixBus kupuje Eurolines oraz isilines

4
Podziel się

Eurolines oraz isilines, dwie spółki świadczące usługi dalekobieżne, oficjalnie należą już do FlixBusa.

FlixBus i Grupa Transdev doszły do porozumienia ws. zakupu przez FlixBusa dwóch spółek: Eurolines oraz isilines.
FlixBus i Grupa Transdev doszły do porozumienia ws. zakupu przez FlixBusa dwóch spółek: Eurolines oraz isilines. (Materiały prasowe, flixbus)
bEilYYKZ

Negocjacje rozpoczęły się 4 marca, a zostały zakończone 30 kwietnia 2019 r.

Transakcja dotyczy działalności Eurolines we Francji, w Holandii, Belgii, Czechach i Hiszpanii, z siatką połączeń autobusowych obejmującą ponad 25 krajów - czytamy w komunikacie. Eurolines działa również pod marką isilines we Francji.

W nadchodzących miesiącach pracownicy firm FlixBus i Eurolines rozpoczną współpracę mającą na celu integrację struktur oraz siatki połączeń.

bEilYYLb
Zobacz także: Obejrzyj także: Minister o prototypie polskiego autobusu elektrycznego: "Przełomowe rozwiązania"

- Integracja biznesu z Eurolines wzmacnia naszą europejską sieć i uzupełnia nasz dalszy rozwój na kluczowych rynkach europejskich. Po dokonaniu oceny działalności obu firm będziemy kontynuować to, co robimy najlepiej, czyli tworzenie najlepszej oferty dla pasażerów, zarówno pod kątem siatki połączeń, jak i obsługi - komentuje Jochen Engert, założyciel i dyrektor generalny FlixBusa. - Poprzez harmonizację siatki połączeń będziemy mogli zaoferować pasażerom jedną silną i spójną ofertę zamiast kilku równoległych usług - dodaje.

bEilYYLh

Dyrektorzy zarządzający FlixBusa będą nadzorować poszczególne spółki na rynkach, na których działa Eurolines. Grupa Transdev kontynuuje swoją działalność w zakresie wynajmu autobusów B2B we Francji pod marką Transdev (dawniej isilines).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEilYYLC
KOMENTARZE
(4)
Luka9845
2 lata temu
Do Zenek. Ja bym nie przeszedł nawet na cały etat jeżeli wg Ciebie tak wygląda połowa etatu a mam kilkanaście lat stażu.
Alina
2 lata temu
Bardzo zła wiadomość. Flixbus lekceważy prawa pasażerów, nie zapewnia żadnej pomocy w przypadku problemów w podróży. Na dłuższych trasach powszechne są kradzieże bagażu, a firma nic tym nie robi. Obsługa klienta nie istnieje. Monopolizacja rynku przewozów autobusowych przez flixbus to dramat. Po więcej informacji zapraszam na FB flixbus never again.
Zenek
2 lata temu
Nie ośmieszają się. Za takie pieniądze to żaden normalny kierowca nie pracuje. Chyba,że na pół etatu....😀😀😀😀😀😀😀😀
bEilYYLD
Kierowca flik...
2 lata temu
Z wynagrodzeniem 1.650.- Porażka