Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Giertych pisze list do Ministra Finansów. "Niestety nie pamiętam jak się Pan nazywa"

338
Podziel się:

- Niestety nie pamiętam jak się Pan nazywa, bo ministrowie finansów zmieniają się u nas częściej niż goście w hotelu prezesa Banasia – tak zaczyna swój list do Ministra Finansów Roman Giertych. Dalej pisze w nim "Brawo! Wszyscy atakują prezesa NIK, a ja go chwalę i podziwiam".

Roman Giertych pisze list do Ministra Finansów
Roman Giertych pisze list do Ministra Finansów (East News)
bESxHKTF

Roman Giertych napisał swój list otwarty na jednym z portali społecznościowych. - Jakkolwiek by się Pan nie nazywał chciałem z radością poinformować o niezwykle szlachetnej auto-denuncjacji, która może zasilić budżet - pisze Giertych.

- Mianowicie prezes NIK słusznie zaczął swój urząd od skontrolowania samego siebie i ogłosił, że niezwykle korzystna cena po jakiej wynajął gangsterom hotel wzięła się ( i tu oddajmy mu głos)
: „rzeczywiście ta niższa cena wzięła się stąd, że kamienica miała być kupiona na podstawie umowy przedwstępnej i w finale, później, już przy rozliczeniu, ta cena miała być wyrównana - kontynuuje.

bESxHKTH

W kamienicy należącej do niedawna do prezesa NIK Mariana Banasia mieściła się Rezydencja Klatt. Od niedzieli jest zamknięta. To skutek wyemitowanego dzień wcześniej reportażu TVN24, w którym ujawniono, że w hotelu wynajmowane są pokoje na godzinę, a najemcy znają Banasia i nie kryją przed nim swojego biznesu.

Marian Banaś poinformował, że kamienicę sprzedał miesiąc temu. Od 27 września idzie na bezpłatny urlop. Pozostanie na nim do czasu zakończenia analizy jego oświadczeń majątkowych przez CBA (ma to nastąpić w październiku).

bESxHKUi
KOMENTARZE
(338)
Megan Fox
2 lata temu
Romek niestety nie chcę pamiętać jak się pan nazywa!
zniesmaczony
2 lata temu
w jakim kraju my żyjemy .czy cwaniactwo polityków to norma.
Komentuje
2 lata temu
"Miniserstfo Sfrawiedości", zero zdjęło kagańce...
bESxHKUj
trzeźwy+
2 lata temu
Giertych, ma rację! jest często nielubiany, bo piśmiani pamiętają mu (słuszny!) konflikt z prezesem Najwyższym, i że był kiedyś w rządzie PiS/Przystawkowym. Hejterom przypominam aby merytorycznie a nie tylko głupio i złośliwie z wyzwiskami!
wyborca 2019
2 lata temu
A tak merytorycznie. Ma rację z tym zaniżeniem podatku czy nie. Ale chyba ma bo w komentarzach same inwektywy zamiast rzeczowych argumentów.
...
Następna strona