Notowania

Grzegorz Schetyna obiecuje miliardy dla nauczycieli. "Popieramy akcję protestacyjną nauczycieli"

Już nigdy nie powtórzy się haniebny dzień, gdy polityk piastujący urząd prezydenta RP mówi, że podwyżki dla nauczycieli to populizm, a po chwili podpisuje prawie półtora miliarda na propagandę swej partii w TVP - zapewnił Grzegorz Schetyna. I obiecał po 1000 zł dla wszystkich nauczycieli.

Podziel się
Dodaj komentarz
(newspix.pl)
Grzegorz Schetyna rozpoczął konwencję Koalicji Obywatelskiej. Padły pierwsze obietnice

Grzegorz Schetyna rozbił bank - podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej obiecał podwyżki dla wszystkich nauczycieli. Każdy z belfrów ma dostać po 1 tys. zł brutto. Taka obietnica kosztowałaby budżet blisko 9 mld zł. 701 tys. nauczycieli mogłoby za to cieszyć się wyższą pensją co miesiąc.

- Popieramy akcję protestacyjną nauczycieli. PiS z budżetu daje miliardy na propagandę partyjną. My po wyborach znajdziemy w budżecie pieniądze na 1000 zł brutto podwyżki dla nauczycieli. Proszę jednocześnie związki zawodowe i samorządy, by strajk nauczycieli jak najmniej dotknął uczniów - powiedział Grzegorz Schetyna na odbywającej się w Warszawie konwencji Koalicji Europejskiej.

Zobacz też: "System zbiurokratyzowany i opanowany przez wojujące związki zawodowe"

- Już nigdy nie powtórzy się haniebny dzień, gdy polityk piastujący urząd prezydenta RP mówi, że podwyżki dla nauczycieli to populizm, a po chwili podpisuje prawie półtora miliarda na propagandę swej partii w TVP – zapewnił. - Nie będę przypominał tych grubiańskich rad polityków PiS dla nauczycieli o prokreacji. Albo bezczelnych kłamstw, że politycy zarabiają równie mało.

Trwa konwencja Koalicji Europejskiej, w trakcie której przedstawieni zostaną kandydaci opozycji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Grzgorz Schetyna zapewnił, że pomoc socjalna jest ważna, a świadczenia, które zostały przyznane, na pewno nie zostaną odebrane, gdy politycy Koalicji Obywatelskiej dojda do władzy. Dodał jednocześnie, że w pierwszej kolejności należy skoncentrować sie na ludziach pracujących.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wybory do pe, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-03-2019

koraDlaczego nie znaleźli za swojej kadencji?

23-03-2019

lolitaktoś mu jeszcze wierzy??

23-03-2019

sasgdzie ? to pójdę szukać te 1000 zeta

Rozwiń komentarze (841)