Notowania

IS-Wireless z Piaseczna wśród nominowanych w kategorii "Technologia, która zmieniła zasady gry"

Przyszłość to rozwiązania bezprzewodowe. W tej branży działa firma IS-Wireless z Piaseczna. Tworzy ona algorytmy i protokoły dla przedsiębiorstw, które korzystają z technologii mobilnych 4G i 5G. Została nominowana do Nagrody Money.pl w kategorii "Technologia, która zmieniła zasady gry".

Podziel się
(Fotolia)
(Fot: Rawpixel.com)

Główna grupa produktów tej firmy nosi nazwę Software-defined RAN. Dzięki niej sieci mobilne mogą lepiej wspierać swoich użytkowników przy niższych kosztach.

IS-Wireless stara się też edukować użytkowników pod kątem możliwości jakie dają sieci 4G i 5G. Celem firmy jest sprawić, aby z tych technologii mógł korzystać każdy uniwersytet czy inny ośrodek badawczy. Tak powstała kolejna grupa produktów, czyli 5G Toolset.

Przedsiębiorstwo działa w partnerstwach z dużymi, globalnymi graczami, którymi są Intel, Thales, HHI Fraunhofer, ATOS, NEC, OTE.

Jednak IS-Wireless stawia też na współpracę krajowymi naukowcami, którzy na co dzień dzielą się swoją wiedzą na Politechnice Warszawskiej.

Firma z Piaseczna jest doceniania przed organizatorów konkursów dla innowacyjnych firm. IS-Wireless może pochwalić się tytułem Mikroprzedsiębiorcy roku czy największego innowatora na Mazowszu.

Zwycięzców poznamy podczas Gali finałowej Nagrody Money.pl 22 maja , która odbędzie się w ramach Kongresu Impact'19 organizowanego w dniach 21-22.05.2019 w Krakowie! Więcej informacji: https://impactcee.com/impact/2019/pl/start/

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące